Перейти до змісту

Проблема з флеш-картою


Рекомендовані повідомлення

Купував її давно, після покупки відформатував в телефоні Nokia 6233. Зараз виникла потреба встановити її в інший пристрій. І тут з"явилася проблема: картку не читає жоден кард-рідер. Точніше вона визначається як зйомний диск, але при спробі відкрити з"являється повідомлення "вставте диск". В телефоні картка працює нормально. Пробував форматувати картку з компа, підключивши за допомогою кабелю, не допомогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачай ЭТУ прогу. Установи и запусти... в окне проги укажи "флешку", главное диск компа ей не дай... а то потеряешь все свои "сбережения" :lopata: и отформатируй её. Учти она форматироваться будет долго... примерно минут 30-ть. Потом перезагрузи "железо" и подключи "флешку", комп определит съёмный диск и автоматически предложит отформатировать его в свой файловый режим... потом всё будет ОК. Удачи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж була похожа проблема, що я тільки не перепробував, а оказалось що в телефоні на флешку стояв пароль :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і є. Стоїть пароль :) Низькорівневе форматування результату не дало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов такий спосіб зняття пароля:

1) Нужна еще 1 флэшка, неважно каким объемом.

2) Ставим на незалоченную флэшку пароль, например "1"

3) Вставляем залоченную флэшку, входим в меню -> "форматировать", тело попросит ввести код, который мы благополучно забыли.

4) Ничего вводить не надо. Надо просто достать залоченную флэшку из разъема. Теперь вставить нашу флэшку, где пароль "1".

5) Подождать 5 сек. и ввести пароль "1"

6) Тело обнаружит флэшку, со всеми сохраненными на ней данными. Теперь главное сбросить информацию на другой носитель.

7) Старый код - то остался!!! Поэтому необходимо от него избавиться. Делаем так: форматировать ->подтверждаем форматирование. У нас пустая флэшка.

8) Установить пароль -> Изменить пароль -> Меняем на "1"

9) Удалить пароль -> Удаляем его нафиг!!! Ибольше не ставим никогда в жизни!!!

http://www.627750.ru/forum/showthread.php?t=2495

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Код не пам'ятаю. Картка форматується і без коду, але після форматування рідер її не бачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку це проблема не в флешці,а у кард-рідері.

Деякі із них не читають певний формат флеш-карток.

У мене була така проблема.Вирішив іі купівлею ось такого кард-рідера( ALL in 1card reader)

Можу запропонувати для проби свого :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробавав 4 різні кард-рідери! Проблема 100% у паролі. Питання як його зняти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю ось таку інструкцію:

1. Переименовать на смарте файл C:/System/mmcstore в C:/System/mmcstore.txt и открыть его. Пароль будет виден в любом случае.(Это для тех кто потерял или незнает код)

2. Отформатировать заблокированную карту либо другим смартом (как вариант - цифровым фотоаппаратом), либо кард-ридером (card-reader).

3. Отформатировать через программу MMC Medic.

Це тільки для смартфона.Особисто для твого телефону незнайшов.Може е в друзів ;)

Програма MMC Medik лежить на фтп /софт/Files-rNx42tLqpW.rar/

Мае допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А в мене така проблема вискочила

Телефон - Соні w850

В один "чудовий" момент слетіли всі програми + ігри

нічого екстраординарного перед "чудом", не прошивав, не обновляв і т.д може хтось щось сказать ...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zibers, слідкуй за мовою. Більше попереджати не буду

Пост поправив ! За що прицепився :( то ? Важко читать чи не зрозуміло написано було... а то поняття мова досить широке...можу на англійській писати...(слова Кмд "...Можеш постить анг, укр, рус..."). І такі речі в лічку кідай, якщо не лінь, а то я на "предяви" флудить буду ж...РО получать в відповідь... :).. неахота....

Да і пораду стосовно моєї проблеми міг би написати, ти ж компютерщик.. чи я помилився ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене така проблема вискочила

Телефон - Соні w850

В один "чудовий" момент слетіли всі програми + ігри

нічого екстраординарного перед "чудом", не прошивав, не обновляв і т.д може хтось щось сказать ...?

А після цього випадку флешка працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флешка працює і працювала в той момен, музика на телефоні, фото, різні файли накідані та навіть самі програми не були змінені на на права доступу чи то розмір. Просто телефон показав що вони заблоковані і все...(окрім рідних програм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на "предяви" флудить буду ж...РО получать в відповідь... :rolleyes: .. неахота....
А ти не флуди, а прочитай Правила розділу "Залізо", зокрема пункти 2.2, 2.4 і 4.4:
2.2. Назви та абревіатури дозволяється писати тільки мовою оригіналу, наприклад не "джифорс", а GeForce. Це правило введене для полегшення пошуку в форумі.

2.4. Забороняється в переписці вживати незрозумілі скорочення, явний суржик і навмисну безграмотність.

4.4.. Всі дії модератора або окремі пункти даних Правил підлягають обговоренню тільки через приватні повідомлення.

Слідуючий раз буде РО, так що подумай перш ніж відповідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю це проблема у самій флешці.

Спрбуй перенести інформацію на компютер(через кард рідер)

форматувати флеш карту в телефоні.

Перенесену інформацію поставити назад на флешку(фото,музику,документи).

Програми доведеться ставити заново.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, MMC medic не допоміг. Може є ще якісь варіанти зняти пароль з карти пам"яті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При нинішній ціні на такі картки (біля $7) напевно простіше її викинути і забутись. Або віддати комусь в телефон, якщо вона там працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, MMC medic не допоміг. Може є ще якісь варіанти зняти пароль з карти пам"яті?

Може допомогти ця програма.Спробуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...