Перейти до змісту

Flash банери


slonenok

Рекомендовані повідомлення

Треба там платна спеціальна прога, не помню як називається, коштує 199,99 доларів, вона єдина в свому роді, більш ні на чому не мона створювати. Навіть не знати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та більше вона коштує. Відносно цінового ринку Зібмбаби десь біля 300 долярів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо і таке, моя бабка купляла цілий набір программ за 539,59 $ вона веб-програміст, хоча їй всього 82

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю по 3 ответам топик-стартер догадается что он задал вопрос не совмем коретно

ктому-же совсем неинвормативно написал заголовок темы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Виправ, залий, ще покажи як малювати... Хм. Ща на уроках інформатики такіх кулхацкерів клепають шо ппц просто :ok:. Береш Microsoft TM © Paint TM © ы малюэщ :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через яку прогу їх створювати? Кіньте ту прогу на ФТП +1.

Ржач! Люди отстояли в временах!

Люди! Давног уже всі знають що оригінальний підхід - Abode Macromedia Flash MX, який можна скачати з ЛМ (не путайте з ФТП!)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі можу залити, якшо комусь охота восьмий Macromedia Flash ©. Slonenok, пиши в лічку.

З.Ы

Не путати з Adobe Flash © хоча це одне й те саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OMG! В мене таке враження що в деяких користувачів доступ є тільки до борди, а про існування гугла ніхто не чув. Slonenok, ну хіба в гуглі важко написати Flash Banner Creator? і подивитись результати пошуку?. Macromedia Flash звичайно класна штука, але для баннерів можа використовувати щось попростіше. Вот перша з списку гугла:

Flash banner creator + таблетка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але у Macromedia © Adobe © Flash © можна створювати ще й анімаційні фільми (флешки) і тд! Моя вищезгадана бабуля зараз малює свій новий мультфільм "Зомбі в кривавому угарі". Хоча впринципі можна юзати і це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...