Перейти до змісту

Выбираю мышь с клавиатурой


Рекомендовані повідомлення

Народ поделитесь мнениями где в Луцке можно найти наибольшый наглядный выбор таких перефирийных устройств как мыши с клавами.

Да и вообще какие модели вы бы рекомендовали бы по соотношению цена качество, чему вы отдаете предпочтение. Вложится думаю в грн. 150 чтоб не очень дорого, но жаловаться не пришлось.

Очень интересуют ергономические модели клавиатур с нестандартым роспределением клавиш (ломаная клавиатура) что то вроде майкрософтовской, только у нее слегка покусівает цена, на сколько мне известно такие клавиатуры также выпускают и А4tech Chicony Logitech, да и по цене они более приемлимы. Подскажыте плз может кто в Луцке видел такие модели?

Буду благодарен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди в Спрайт чи Діавест там багато є клавіатур, щось може і вибереш. А за 150 грн нічого особливого не вийде. Єдине, раджу брати Logitech

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GKSE-2728E-1b.jpg

Придбав собі ось такий комплект із серії G-Cube "Для Блондинок", дуже вже вписувався у мій домашній, прикольно замучений інтерєр! ;)

Клавборд дійсно дратує своїм незручним розташуванням батонів, особливо під час натискання комбінацій н-т "ctrl+alt+del", прописування шляшу, хованки з "\", калькуляторна зона вибиває, статус "Ентера" образили, і т.д. Миха як миша, приємна, з резиновими втулками, зручна, приємна підсвітка, з поінтером в дружбі.

Взагалі, комплект не для роботи, для ентого в мене стоїть друга машина зі зручною праймовською клавою ^_^ , для домашнього серфінга підходить, не більше,як гарненький аксесуар - супер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Праймовских клавиатур не бывает! Ибо от прайма там только логотип, а на самом деле это лигитек клавиатура, только сплагиаченая, поскольку прайм как бренд ничего не изготовляет, только конфигурит. Да и никакая она не удобная, у мя на роботе такая стоит, не сказал бы что получал много приятных эмоций от роботы с ней, но твой вариант, безусловно бет все рекорды !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пів року назад шукав собі те ж саме, хотів купити роздільну клавіатуру, не знайшов, в Компютерному всесвіті сказали що в Луцьку їх нема, треба їх заказувати через нет. В кінці кінців купив собі мишку і клавіатуру за 50 грн. разом. Не жалію, працює нормально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оооо Sven 303 :0016: в мене така клава вже 4 роки. Робить навідмінно! Ца цей період тільки бувка Ц трохи затерлася і зламалася ніжка :0016: .

В неї є єдиний мінус розположення кнопочки power. Стоїть вона біля enterа ну і десь з періодичністю раз в кавртал нечайно мажу по enterу і попадаю по ній(підчас розмови в асі) і комп виключається. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже повторю попередній пост!

Genius KB-0210(відмінність від Genius KB-21e в двох непотрібних кнопках, колір світлий -ціна менша) + A4 Tech X-750BF :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Key Genius Comfy KB-12M + A4Tech X-750BF + ковёр Thermaltake Tai-Chi M2 ~ 290 грн, играться в игрушки одно удовольствие, кнопки у клавы наверное самые удачные что мне попадались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во блін....logitech UltraX optical mouse або миш BJ68 (вроде так) і клава logitech Internet keyboard.. пишу що у мну стоїть, і вже років зо 4..може й більше (окрім крисака 2 роки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...