Перейти до змісту

Налаштування TP Link TL-WR841N


Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь ласка, в чому може бути проблема? Провайдер - Київстар. Швидкість на кабелі - 100МБіт\с, швидкість при підключенні кабелем до роутера 90МБіт\с. Швидкість передачі по WiFi - максимум 20Мбіт, зазвичай від 1 до 7Мбіт\с. Перерив всі статті, всі налаштування. Визначив що самий оптимальний канал - 13 (єдиний вільний), ширина каналу 20MHz, режим роботи - bgn змішаний (хотів встановити n only, але роутер не дозволяє)

Будинок панельний, якщо відкрити список WiFi мереж - кожну секунду змінюється інформація, то нові мережі з'являються, то зникають (хоча сигнал в них 2-3 поділки).

Перед тим роутер працював в батьків (цегляний будинок) і видава швидкість 60-100Мбіт\с

 

Буду вдячний за будь яку допомогу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

а прошивку новішу?

Зазвичай може вирішити проблеми.

 

Оновив годину тому) Інтерфейс став прикольніший, а зв'язок ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передивлявся роботу WiFi мереж через програму Acrylic Wi-Fi. Отримав ось такий графік:

 

Ніде більше не бачив такого нестабільного зв'язкуScreenshot_4.jpg.b87b60779aae5bae12ce25523c41f9ec.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якшо в нього впхнути openwrt? мій TP-Link TL-WR741N/ND v4 ця прошивка повернула до життя і стабільності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Hockins сказал:

А якшо в нього впхнути openwrt? мій TP-Link TL-WR741N/ND v4 ця прошивка повернула до життя і стабільності.

 

Теж думав над цим, але зовсім не знайомий з цією приставкою. Ще спробую пошаманити, якщо нічого не допоможе. Буду вивчати цю прошивку. Найбільше мене засмучує що я не можу примусово вибрати режим роботи (а саме b\g\n only)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось доречі звичайний пінг до роутера

Screenshot_5.jpg.820d8eb94204f4e850b0339662667bbb.jpg

 

По кабелю через роутер супер стабільно. Підключав ноут перевіряв. Ще пробував через роутер TL-WR702N, включив режим N-only на 7 каналі вдалось вижати максимум 54Мбіт download і 70Мбіт upload, але його не на довго вистачило. Хвилин на 5 - потім знову та ж сама історія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Hockins сказано:

А якшо в нього впхнути openwrt? мій TP-Link TL-WR741N/ND v4 ця прошивка повернула до життя і стабільності.

не зі всіма провайдерами open-wrt коректно працює. ну, принаймні коли не зовсім прямі руки (як в мене)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Will сказал:

не зі всіма провайдерами open-wrt коректно працює. ну, принаймні коли не зовсім прямі руки (як в мене)

 

А назад прошитись на заводську прошивку є можливість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Amor сказано:

 

А назад прошитись на заводську прошивку є можливість?

є. відкат навіть легший за прошивку на open-wrt.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Will сказал:

є. відкат навіть легший за прошивку на open-wrt.

 

Супер. Якщо нічого не придумаю, то спобую Open-wrt. По вчорашніх тестах я зрозумів що мені потрібно змінити режим роботи мережі на n-only

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хто підкаже є такий роутер 9 версії, на ньому встановлена якась Lede як повернути його на заводську прошивку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...