Перейти до змісту

Потрібно розробити правила проведення акцій


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Шукаю хто б міг розробити правила проведення акцій відповідно законодавству України. Це те що має вивішуватись на місці продажу акційних товарів та супутні документи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б не брався розробляти - на 95% це будуть передерті чиїсь інші правила. Тому є сенс спробувати зробити це самому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скелет того, що має бути розроблю. Мене цікавить правильне юридичне оформлення мого викладення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в проведенні акції нічого складного немає. головне чітко описати порядок її застосування та дотримуватися вимог ст. 8 ЗУ "Про рекламу" (особливо ч.5) та ст. 15 "Про захист прав споживачів"  (особливо чч. 4-6). Підстава наказ про проведення акції. Головне дотримуватися положень вказаних норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Vital4uk сказано:

в проведенні акції нічого складного немає. головне чітко описати порядок її застосування та дотримуватися вимог ст. 8 ЗУ "Про рекламу" (особливо ч.5) та ст. 15 "Про захист прав споживачів"  (особливо чч. 4-6). Підстава наказ про проведення акції. Головне дотримуватися положень вказаних норм.

Це я розумію. 

Мені потрібно правильно та грамотно захиститись. Передбачити ньюанси, щоб максимум уберегтись від несподіванок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...