Перейти до змісту

Железный человек


amav

Рекомендовані повідомлення

Железный человек / Iron Man / 2008 / CAMRip

Название: Железный человек

Оригинальное название: Iron Man

Год выпуска: 2008

Жанр: Фантастика, боевик, триллер, драма, приключения

Выпущено: США

Режиссер: Джон Фавро

В ролях: Роберт Дауни мл., Терренс Дэшон Ховард, Гвинет Пэлтроу, Джефф Бриджес, Сэмюэл Л. Джексон, Лесли Бибб, Кларк Грегг, Стэн Ли, Шон Тоуб, Билл Смитрович

Качество: CAMRip

Видео: XviD, 1138 Кбит/с, 512x384

Аудио: AC3, 128 Кбит/с

Размер: 1.67 ГБ

Продолжительность: 01:52:27

Перевод: Дублированный

Размер: 1.67 ГБ (1,791,655,406 байт)

Маю цей фільм але невмію заливати на фтп ((( кому треба розкажіть як залити залью

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Відкрий ftp://ftp.lm.lutsk.ua/ потім Video-Films і пересунь своє кіно туда і хай "льється".Всі знайомі вже препитали за цей фільм,шож там класного,знов комікс якийсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкасовіший фільм в США за останній тиждень дивитись в такій якості це те саме шо вийти під час перегляду кіно з кінотеатру...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароче разабрався , заливаю хто хоче перегляньте силку пізніше залишу коли залью

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ftp://[email protected]/Video/Films/Zhel...XviD.CAMRip.avi ссилка фільм прикольний, коміксами навіть непахне
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні - коміксами не пахне! Зовсім! Анітрішечки!

Залізна людина/Железный Человек/Iron Man

Читаємо про героя коміксів студії Marvel, яка вже понад 40 років випускає комікси про цього Супергероя..

"Учите матчасть молодой человек"©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні - коміксами не пахне! Зовсім! Анітрішечки!

-----------

Читаємо про героя коміксів студії Marvel, яка вже понад 40 років випускає комікси про цього Супергероя..

Комікс, але не пахне коміксом. ;) Не бачу логіки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя.. тяжко у вас із сарказмом..

Це

Ні - коміксами не пахне! Зовсім! Анітрішечки!

-----------

Читаємо про героя коміксів студії Marvel, яка вже понад 40 років випускає комікси про цього Супергероя..

Відверте знущання над топікстартером!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя.. тяжко у вас із сарказмом..

Це

Ні - коміксами не пахне! Зовсім! Анітрішечки!

-----------

Читаємо про героя коміксів студії Marvel, яка вже понад 40 років випускає комікси про цього Супергероя..

Відверте знущання над топікстартером!!!

Zheny@, ти не зрозумів: якщо принюхатись до коміксів, то можна почути запах паперу і фарби, а тут я скільки не нюхав - все одно монітором пахне ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

restart2 так і ніхто ж нікого не ображає.

Як на мене класичний коміксовий сюжет (а ля супер-, спайдер-, бет - мен). Якщо вже казати про "коміксами не пахне", то хоча б про "Місто гріхів", і "300".

А так легкий, ненав"язливий фантастично-гумористичний бойовичок, який спокійно можна дивитись після вживання їжі, і не боятись за свій шлунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от випрошувати - це вже не гарно! :) Кожен хто вважає за потрібним поставити - поставить!

Бо можуть і warning вліпити! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоть + хтось посатвив за те що залив ???

за самріп :)

post-2716-1210695631.jpg нажаль, архіви запаролені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шож там класного,знов комікс якийсь.

дарма так. цей фільм згідно з опитуванням на IMDB вже увійшов у список 250 найкращих фільмів всіх часів. до того ж навіть критики просто у захваті від фільму. думаю це найкраща на сьогодні екранізація коміксів. варто відмітити окремо акторів, які зайняті у фільмі - Роберт Дауні мл., Гвінет Пелтроу, Джеф Бріджес, Терренс Ховард. так шо я особисто чекаю з нетерпінням гарної копії, щоб зацінити ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав кусочок якість бредова

а шо ж Ви шановний хочете?! фільм лише 2 тижні як вийшов у світовий прокат. не варто зараз взагалі сподіватись на гарну якість. хоча десь в неті читав, шо норм якість появиться на початку червня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

restart2 так і ніхто ж нікого не ображає.

Як на мене класичний коміксовий сюжет (а ля супер-, спайдер-, бет - мен)

помиляєтесь! зовсім не класичний! головний герой не наділений ніякими супер можливостями і він досить нетиповий персонаж як для супер-героя - він сильний світу цього, впевнений у собі, успішний, з почуттям гумору. це майже не присутнє вищезгаданим персонажам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от випрошувати - це вже не гарно! Кожен хто вважає за потрібним поставити - поставить!

Бо можуть і warning вліпити!

Zheny@ я нівкого нічого невипрошую , ці +++ всеодно нічого незмінять , але для себе просто приємно що недарма заливав )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все прекрасно розумію.

Але!

В першу чергу читай правила, там сказано , як оформляються топіки у розділі відео.

Далі. Якщо ж вже теб "ткнули носом" в твою помилку (стосовно того, що фільм комікс), це варто сприйняти, як належне.

Випрошувати типу

хоть + хтось посатвив за те що залив ???

не є гарним тоном, я про це казав вище.

Наступне, зверни увагу на тенденцію, які фільми (якої якості ) заливаються на обмінник!

спитай чи цікавить - зроби опитування, і тоді, коли матимеш не 2-3 а 5-7 голосів заливай його.

За "-" не ображайся, це так би мовити "для навчання", знатимеш, що і як!

впевнений, що наступні твої релізи будуть відповідати "стандартам" і вподобанням !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@

дуже добре що ти даєш читати людям як потрібно оформляти відео файли однак і сам не забувай вставляти скріншоти... я їх дуже рідко бачу у твоїм темах...

сприйми це як факт і не ображайся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...