Перейти до змісту

Потрібна допомога з телевізором Samsung led ue40k5600


Рекомендовані повідомлення

Суть проблеми така:

Привезли телевізор з за кордону, немає мови та смартТВ. Потрібно змінити регіон. Хто вміє чи знає куди можна звернутись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, msice сказал:

Привезли телевізор з за кордону, немає мови та смартТВ. Потрібно змінити регіон. Хто вміє чи знає куди можна звернутись?

Самі привозили чи вам хтось привіз? Якщо вам привозили по замовленню, то ці "привізники" мали про це сказати або перепрошити і передати вам адаптований до нашого регіону. Можете звернутись сюди, там можуть допомогти. РЕМ-сервіс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.10.2017 at 08:56, ForZa сказано:

Самі привозили чи вам хтось привіз? Якщо вам привозили по замовленню, то ці "привізники" мали про це сказати або перепрошити і передати вам адаптований до нашого регіону. Можете звернутись сюди, там можуть допомогти. РЕМ-сервіс

 

В Рем-сервісі мені за польський телефон Samsung 400грн заспівали. Скільки ж цікаво за телевізор запросять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, arrival22 сказал:

звертайтеся. координати в ЛС скину

 

5 часов назад, arrival22 сказал:

400грн заспівали. Скільки ж цікаво за телевізор запросять

Конкуренти чубляться :) Не гарно так! Скільки і що вони запросили, то інша справа. Людина спитала - дав контакти, бо наприклад мені більш сурйозну техніку ремонтували і дорогу і я лишився задоволений. А перебивати своїми пропозиціями... Людина сама визначиться і обере, що краще, а так на інших відразу лайно виливати? Що поробиш - українці... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, ForZa сказано:

 

Конкуренти чубляться :) Не гарно так! Скільки і що вони запросили, то інша справа. Людина спитала - дав контакти, бо наприклад мені більш сурйозну техніку ремонтували і дорогу і я лишився задоволений. А перебивати своїми пропозиціями... Людина сама визначиться і обере, що краще, а так на інших відразу лайно виливати? Що поробиш - українці... :(

 Де лайно?.. Констатація факту. З приводу ремонту сам неодноразово звертався і був дуже задоволений, але за розлочку телефону 400 грн трохи дорогувато, як на мене. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...