Перейти до змісту

Sony PlayStation 2 -Xbox.


spqr

Рекомендовані повідомлення

Дякую за ігри :)

А як модератор я вот думаю -- а чи місце цьому топіку тут? Може його перенести в Ігри або в Файлообмін? Чи розділити і перенести частково туди частково туди? Чи попросити адмінів зробити в Залізі розділ "Ігрові консолі"? Важко розібратись де саме місце такому топіку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 spqr

1)- PS2 Кращев тому плані, що образів на нього більше, ти їх можеш знайти навть на http://thepiratebay.org/ ---------- Хоча по якості PS2 в XBOX програє!

2)- Оскільки я сам помішаний на якісних контролерах(джойстик) можу тобі сказати, що ти супер якісний контролер ні де знайдеш, нажаль :) Тількі кітайське лайно за яке я би і гривня не дав!

В якісному контролері дуже чітко відточіно сенсетів преше(практично брілянтно) і там два вібро-моторчика! Якість кнопок просто вражає! Такі контролери ідуть тільки в комплекті! :(

3) spqr хотів дати тобі пораду, ти вже кращеби накопивби на дешевий варінт XBOX360 Бо там цяці набагато модніші і перспективнші! Грошова відстань між PS2 i XBOX360(дешевий варіант) вродіби не сильно велика. І він давно вже взломаний тільки тягни образи з нету ;)

4) Маю деякі супер рідкі ексклюзхиви на PS2 яких навіть в неті не так просто знайти, але я не вмію заливати на борд......... :) ............ стид тай годі............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще тут на XBOX 360 Скількі всього, тягни не хочу............................................................

А ж кожна цяця в оригіналі 30-90$ Піратка?????????? Не наю ніколи, не купляв. Але з наю що парні на петровкі в Кієві з похожих торентів тянуть(коли поставщики вчасно не підвозять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vergil

Відверто кажучі соньку вирішили купити спонтанно,сиділи пили пиво і згадали,ностальгія напевно за першою.За 880 гр найшов нову у Києві .скінулись і все.Я не такій затятий геймер щоб дійсно вложувати гроші у SP3 чі XBOX,все воно з часом прийде за нормальною ціною,хоча ігрушкі це святе.Трошкі подурачімся на SP2 тай племянникі-діти будуть добивати.Збирати краще на конкретний комп заточений і під іграшкі,і HD.А SP3 нікуди не втече всерівно буде на базі :)

Ігри-образи заливаються просто:

Відкриеш у обміннику "Games", потім папку SONY PlayStation 2,і пересунь мишою туди свою іграшку,тіко у папочці з назвою щоб гарненько було.І все хай біжить помалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 spqr

1)- PS2 Кращев тому плані, що образів на нього більше, ти їх можеш знайти навть на http://thepiratebay.org/ ---------- Хоча по якості PS2 в XBOX програє!

2)- Оскільки я сам помішаний на якісних контролерах(джойстик) можу тобі сказати, що ти супер якісний контролер ні де знайдеш, нажаль :) Тількі кітайське лайно за яке я би і гривня не дав!

В якісному контролері дуже чітко відточіно сенсетів преше(практично брілянтно) і там два вібро-моторчика! Якість кнопок просто вражає! Такі контролери ідуть тільки в комплекті! :(

3) spqr хотів дати тобі пораду, ти вже кращеби накопивби на дешевий варінт XBOX360 Бо там цяці набагато модніші і перспективнші! Грошова відстань між PS2 i XBOX360(дешевий варіант) вродіби не сильно велика. І він давно вже взломаний тільки тягни образи з нету ;)

4) Маю деякі супер рідкі ексклюзхиви на PS2 яких навіть в неті не так просто знайти, але я не вмію заливати на борд......... :) ............ стид тай годі............

За ссилочку і залиті ігри респект і +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось знає скажіть скількі стоїть ПС2 або XBOX 360 і чи можна їх купити в Луцьку ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС2 стоит около 1000 грн, Хбокс360 около 3000 грн как и ПС 3

купить можно в луцке все при желании и наличии денег

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС2 стоит около 1000 грн, Хбокс360 около 3000 грн как и ПС 3

купить можно в луцке все при желании и наличии денег

ясно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось знає скажіть скількі стоїть ПС2 або XBOX 360 і чи можна їх купити в Луцьку ??

XBOX360 має декілька версії! :) Тобото пам"ять (жосткий діск) чим менше пам"яті чи взагалі нема тим і дешевше.

Мене коробить от то, що в Европі сама дешева версія ХBOX360 СТОЇТЬ РЕАЛЬНО НЕ БАГАТО ЩОСЬ 220-260 євро......Ну а внашій країні нажаль не як у всіх.... :) .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 spqr ---- Ще тут є деякі цяці, там їх часто заливають, але торент вже з рейтингом! http://www.mininova.org/cat/3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось знає скажіть скількі стоїть ПС2 або XBOX 360 і чи можна їх купити в Луцьку ??

Десь у газеті чітав SP2 нова,гарантія,чіпована,карта пам"яті на 8мб,два джостіка+ігри 1350гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...