Перейти до змісту

Sony PlayStation 2 -Xbox.


spqr

Рекомендовані повідомлення

Як для мене ХВОХ краще. В мене особисто ХВОХ 360 то це вещь :D

Канечно вестч,дорогенька цяця.Добре хоть діскі дешевші чім SP3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто хочем з товаришами по пару купонів скінутись і взяти якусь попертися,навіть б\у.Але відчуваю якщо щось і найдеться то прийдеться джойстикі нові купляти,і вийде як нова.Але яка краща?По грошам видно що SP2.А от по іграм безпонятія.Мож хто бачів на базарі по чому б\у,і те і те?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соня в цьому виборі рулить.

Ігр цікавіших значно біше ніж на перший гробік + на торентах образів валяється нємєряно (до першого гроба пока їх не бачив взагалі)

Ну а якщо вже оберать ПС3 чи гроб 360 то тут нажаль в нас вибору ніякого.

Ліцензій до пс3 в нас ніде не продають а піраток не існує в природі, хіба що юзати інет магазини з доставкою або їздити в київ по ігри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж до сонькі склоняюсь.Але шо там за по 25 гр?Маю на увазі якість.А на SP2 є шо в інеті,і вообче вони переписуються на болванкі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліцензії Соні 3 в нас продають! Я даже знаю де :). Но цени заоблачні.... від 55 до 95$ за гру...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам не пробував но раз ісошок в неті повно значить все нормально іде коли залєш на ДВД (хіба що нада юзать не неро для записі а якута іншу прогу)

для цього консолька має буть чіпована, але в нас напевно не чіпованих і не продають ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клас.Аліком можна попробувать.Пройдемся по базару на днях глянем що там є.Одне хвилює за джойстікі хороші прийдеться напевно гривень з 300 відвалити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ підскажіть на рахунок карти пам"яті у SP2.Оригінаьна(8mb) коштує приблизно 120 гривень у описі пише "карта использует память 8Mb типа Flash, которая используется также в компьютерах, цифровых камерах и MP3-плейерах".Чі не простіше купити обичну,чі у соньках використовуються тількі оригінальні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы с другом купили сибе по ПС3 штука офинная реально я только шяс понял что такое кчественная и функциональная техника .о качестве говорит сам факт того что ее до сих пор пираты не взломали

вот только игры ето напряг покупаем в киеве или под заказ по 420грн штуко ))))но есть возможно играть по инету и куча приколов в ПСсторе доступно

джойстики по 400грн

о качестве говорит сам факт того что ее до сих пор пираты не взломали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS3 я прикуплю через рокі 2 мож,коли ціна впаде і з дісками буде попроще.PS2 тоже нормальна штучка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о качестве говорит сам факт того что ее до сих пор пираты не взломали
а яке це має відношення до якості? Пульт до телевізоре "Електрон" і друкарську машинку Ятрань також не взломали :)

Якість захисту інтелектуальної власності не має відоношення до якості сомого виробу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты хочеш сказать что на севоднишний день в злом зашиты от пирацтва ПС3 имеет такую же важность как и взлом пульта от електрона ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тількі шо прочітав"Взлом PS3 на данный момент практически не возможен, так как новые игры требуют фирменной прошивки, которую можно скачать только зайдя в сеть через приставку."І ще дещо цікавеньке про SP3

http://www.ibm.com/developerworks/ru/libra....html?ca=dre-ru

http://www.ibm.com/developerworks/ru/libra....html?ca=dre-ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Записав пару ігр аліком,ідуть без проблем.Правда ще треба пошукати нормальні якісь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, за ігри і я буду вдячний, особливо якщо є якісь "платформери" а-ля Sonic, Super Mario і схожі на них, для дітей 3-6 років. Ну і щось на зарзок Mortal Combat, тільки щоб поменше крові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цій неділі в мене з"явиться декілька,вже качається товаришем:

Fight Night Round 3

Silent Hill 4: The Room

Daisenryaku Exceed (PS2)

Jet Lee: Rise of Honor

Manhunt 2

NBA 08 The Life Vol

Primal

Juiced 2: Hot Import Nights

Shellshock Nam'67

killzone

PES 08

Зараз є:

ЛЧ 2006-07(футбол)

Call of Duty

SOCOM: U.S. Navy SEALs (PS2)

The Suffering Ties That Bind (PS2)

Народ хто має мржливість качнути ;) з рапіди,торентом підключайтесь,іграшок купа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є файти :

Mortal Kombat-Shaolin Monks

Tekken 4

Rumble Roses

З останього поприкалувались,дівчатка бьються :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, тіко завтра закіну,спаткі охота.Всі роблять нормально,крові майже нема :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пишу алкоголем на найменій швидкості(4),кажуть на більшій не можна.Заливаю ігри архівовані,менше місця займатимуть,папка SONY PlayStation 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...