Перейти до змісту

Підключення 2 вінтів


Рекомендовані повідомлення

Є два SATA-вінта-Самсунг і Seagate (по 80 гігабайт). Основний працює самсунговскій, при підключенні другого віна (ВД) комп його оприділяє (в диспечері устройств), але в "моєму компютері" його не видно. Еверест показує, що є два вінта. Але ж доступ в мене лише до Самсунга? Як мені користуватись двома одночасно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є два SATA-вінта-Самсунг і Seagate (по 80 гігабайт). Основний працює самсунговскій, при підключенні другого віна (ВД) комп його оприділяє (в диспечері устройств), але в "моєму компютері" його не видно. Еверест показує, що є два вінта. Але ж доступ в мене лише до Самсунга? Як мені користуватись двома одночасно?

якщо другий вінт не розбитий на розділи , може й вінда не бачити , в біосі може бути цей канал виключений , елементарно може бути глюкнутий вінт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пуск - Панель управления - Администрирование - Управление компьютером - Управление дисками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше всього шо вінт "нерозбитий" постав Paragon Hard Disk Manager якщо є (нема скачай) інсталяха метрів до 20-ти займає. або є така штука як Infr@CD (здається так пишеться) там багато утиліт і програм для відновлення вінта, розбивки на розділи і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нафіга сторонній софт коли вінт нульцевий?

через диспетчер дисків і все, а то вже інфра пішла і тд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую пост вище!

А якщо є і розділи і т.д, то підключи його на гарячу ;), раді чистоти експерименту...(якщо при установці вінди даний вінт був відключений/відсутній є можливість на гарячу тикать отикувать..тупа вінда...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на гарячу? вінт? по шапці за таку рекомендацію.

1) може бути не розмічений вінт - створити розділ і форматувати

Пуск - Панель управления - Администрирование - Управление компьютером - Управление дисками

права кл.миші - создать раздел

2) розмічений, але не призначена буква.

Пуск - Панель управления - Администрирование - Управление компьютером - Управление дисками

права кл.миші - Изменить букву диска или путь к диску

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3) Диск новый, не инициализирован.

Пуск - Панель управления - Администрирование - Управление компьютером - Управление дисками

права кл.миші - "Инициализировать"

Насчёт "горячего" подключения, то существует режим AHCI, который позволяет это, НО люди, умеющие использовать этот режим, не будут на форумах спрашивать "в моєму компютері його не видно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SATA вінти досить безпроблемно переносять гаряче підключення/відключення, принаймні під WinXP/WinVista. Підключаєм сигнальний кабель, потім живлення. Відключаємо в зворотньому порядку, попередньо відключивши вінт в диспетчері пистроїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дело не в операционной системе... Железо вылетает "на ура".

Из своего опыта скажу: в неисправном "кармане" SATA за 20 дней умерло 2 винта, после чего последовал анализ, который показал неконтакт в цепи питания (а это практически то же, что и горячее подключение вручную). В обоих случаях вылетала электроника винчестера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kotuk +1

залишив один вінт ВД і хотів тупо на ньогог поставити вінду, дк мені видає, що вінта взагалі нема!!!!! Вставляю назад Самсунг, вінт скрізь показується. Кароч мені вінта поміняли в магазині без заперечень, тепер все норм ;) Показується 2 вінта і проблем взагалі нема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SATA вінти досить безпроблемно переносять гаряче підключення/відключення, принаймні під WinXP/WinVista. Підключаєм сигнальний кабель, потім живлення. Відключаємо в зворотньому порядку, попередньо відключивши вінт в диспетчері пистроїв.

Хоть 1 чтото да панімаєт в жезезе не на уровне юзверя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку визначи Жорсткі диски в біосі і визначи який рейд масив, там прописаний (напевно 0+1).

Так рекомендую я підключати диски привиключеній машині здогадайся сам чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...