Перейти до змісту

Що таке москалізм


Гість Zibers

Рекомендовані повідомлення

Лінка москальська

Я прозрел. Я знал що вони є, що їх багато, але таке....і сам портал уже давно заслужим "Орден Леніна". Сцуко блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи, а тебе це настільки сильно задіває?

Мені наприклад пох, шо вони там відмічають чи перейменовують.

Люба влада буде на свій лад вулиці перейменови і свята створювати. Не варто на це звертати увагу. В них така робота.

В когось герой Українець, в когось - Росіянин, в когось - Поляк, а є такі шо їм і Євреї герої, всякі є і всякі треба, саме головне шоб народ ці всякі "реформи-перейменування" не впливали на емоційнй стан народу, і на міжнаціональні настрої всередині країни.

На мою думку, взагалі назву вулиць повинно встановлювати влада міста, а не президент чи верховна рада, яка до того міста не має ніякого відношення.

З.І. Хоча дещо неправильно, що в східних містах більше вулиць названих на честь Російських видатних людей, чим Українських. Але якщо жителям цих міст так подобається, то значить все нормально. Ще б не були вони такі агресивні до всього Українського, було б взагалі все гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...настрій з яким написана стаття не є вельми коректним до українців. які розмовляють держ мовою + сайт анти український. тепер хай старпьори пердять що то тільки тут не люблять москалів...за що любить ? коли такі видання свідомо налаштовані на конфлікт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свідомо йдучи на конфлікт вони від нас поваги не дождуться. Якщо вони налаштовані проти нас то цим вони налаштовують нас проти себе.

-1 провокаторам +1 Зіберс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...