Перейти до змісту

Хроники Нарнии


Gabriel

Рекомендовані повідомлення

Вчора переглянув цей фільм так нічого непоганий.Фільм правда розділений на серії. Якшо кумусь треба то можу записати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не хоче заливатися - видно немає місця. Прийдеться зачекати з фільмом.

Мож приблизно сказати коли зальєш ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закачка пішла. Показує близько 2-ох годин до закінчення. Лінк буде завтра. А так – шукайте на ФТП в папці Відео/Фільм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зачем портить впечатления о фильме, смотря такое качество? давайте дождемся двд- рипа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качати звідси:

ftp://lm:[email protected]/Video/Films/Hroniki_Narnii_2008_TS.avi' rel="external nofollow">

==ЛІНК==

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ну це гон 700мб для іфльма який триває більше ніж 2 години....я краще ріпа почекаю(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТАК! Хтось уже дивився фільм?Як там качество,звук?І вапще стоїть його качати!!!!!!? :)

З тою якістю що нам пред"явив Engineer - не варто :) . Тільки враження від фільму зіпсуєте. Краще дочекатися хорошої якості ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є цей фільм розміром 1.4 Гб, але після перегляду скажу "Так! Краще почекати в хорошій якості!"

А розміром в 700 метрів я взагалі мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниці мало для TS по якості, чи 700мВ, чи 1,4гБ. А для зовнішнього трафіку - є! А скачувати нікого ніхто не заставляє. Хто бажає - той чекає ДВД-ріп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниці мало для TS по якості, чи 700мВ, чи 1,4гБ. А для зовнішнього трафіку - є! А скачувати нікого ніхто не заставляє. Хто бажає - той чекає ДВД-ріп.

Ми чекаємо ДВД-ріп, шоб не спортити враження від вільму)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть, нажаль, двдріп буде не скоро... :D

Знайшла в інтернеті чимало викладок цього фільму начебто у двд якості - як потім виявлялось - це TS ;)...

Але продовжую сподіватися :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...