Перейти до змісту

Масони в Україні


pmk

Рекомендовані повідомлення

ну йо те мопсель, тепер на масонів скинем. що погано живемо - тікі не на себе :-)

Я говорив про світову кризу. Хіба ми можемо приписати собі такий вчинок, як організація світової кризи?

А те що погано живуть в Україні, теж може бути справа рук масонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Так, ану нахрен в політіку з виясняннами хто масон а хто гє. нєфіг тут гадить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Цікавеньке відео в тему.

Open your mind

Для тих хто не в курсі:

іллюмінати - гілка масонства якій закидають дьяволопоклонництво.

Всіх символів показаних в ролику не знаю, знаю лише

променева дельта - підраміда зі всевидячим оком

сова - символ богемського клубу (богемсская роща)

складені середній і безіменний палець - символ сатани.

пятикутна перевернута зірка - символ сатани або чорна магія

пятикутна зірка - біла магія.

зірка давида - протистояння чорної і білої магії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начитаються люди в і-неті всякого, а потім валять в кучу коней і людей. Масони, тамплієри, орден Святослава...

Он в США Буши і Клінтон - бувші президенти - баптисти. І права рука Тимошенко, українсьої прем'єрши (хто не знає), пан Турчинов, теж баптист. І світова криза ще за Буша почалась. То може в цьому напрямку покопати - світова змова баптистів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різні там слова і поняття "Масонство", "Всесвітній заговор", різні там ордени, символіка і т. д. це тільки відволікає від суті питання.

Вивчаючи питання глобального управління в планетарних масштабах, треба вивчати діяльність і взаємодію декількох сотень самих впливових людей планети. Ну і саму теорію управління, методи управління.

Мені цікаво було почитати останнім часом такі роботи:

"Протоколы сионских мудрецов" та "Международное Еврейство" Генри Форд.

Я саме дочитую "Удар русских богов" Истархова

icon_plus_1.gifАннотация

Книга вскрывает суть всех главных еврейских религий: иудаизма, христианства, коммунизма, расписывает структуру масонских организаций. Показано, что эти еврейские религии созданы как информационное оружие для захвата и установления мирового господства высшей еврейской олигархией и их сатанинскими хозяевами. Вскрыты механизмы управления сознанием и поведением людей. Книга написана с позиции язычества — исконной многотысячелетней религии русских и арийских народов. Дана реальная картина мировой истории. Книга представляет собой арийское информационное оружие против жидократии. Данная книга — это удар Русских Богов по жидомасонской мафии и их дьявольским богам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начитаються люди в і-неті всякого, а потім валять в кучу коней і людей. Масони, тамплієри, орден Святослава...

Он в США Буши і Клінтон - бувші президенти - баптисти. І права рука Тимошенко, українсьої прем'єрши (хто не знає), пан Турчинов, теж баптист. І світова криза ще за Буша почалась. То може в цьому напрямку покопати - світова змова баптистів?

Джорд Буш Уокер (Буш молодший), віросповідання: протестант-методист.

Джордж Ге́рберт Уо́кер Буш (Буш старший), віросповідання: єпископальна церкова.

Клінтон Билл віросповідання: баптист.

Однак Буши були крім того ще й масонами, а про Клінтона поки не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьог. була передача по новому каналі - інфо шок. Досить наглядно було показано і розказано, за якою схемою массони правлять світом і які їхні плани у майбутньому.

Раджу подивитись повтор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу,

а спонсором передачи были настоящие правильные массони которые сидят себе тихонико и посмеиваются с того как народ ведётся на фсё что по ТВ показывают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу,

а спонсором передачи были настоящие правильные массони которые сидят себе тихонико и посмеиваются с того как народ ведётся на фсё что по ТВ показывают

Таке могло б бути але не думаю що світове правління засідає в нас на Україні інакше ми жили б мінімум так як у США.

Недавно прочитав статтю, в якій серед іншого писалось що виходить якщо прочитати те що пише на одно долларовій купюрі.

united states of america

in God we trust

One

One dollar

сполучені штати америки

ми віримо у Бога

він один

один доллар

800px-United_States_one_dollar_bill,_reverse.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтірєсно, яку мету переслідує сія параноїдаьна тема?

1)зашугать усіх і дать понять, що дєлать нічо ненада- все одно усім масони керують

2)направить усіх на пошуки масонів

3)піднять народне антимасонське повстання

4)показать, які усі прівєрженци теорії масонських змов просвітльонні і обізнані

5)другіє варіанти..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt я бачу від слова "масон" в тебе паніка починається. Масонство і єврейство дійсно дуже піарять.

В Києві можна знайти книжку "масонство подарочный вариант" :) і загалі зараз цієі "тайної" інформації вагонами.

Тут скоріше іде мова про наддержавні форми правління. Наприклад МВФ міжнародна організація, яка не підчиняється конституції жодної країни, але на країни і народи впливає не слабо, навіть умови може диктувати.

Спробуй створити в нас міжнародну організацію і скажи, що не підчиняєшся законам України, і тоді відчуєш що таке масонство і т. д. І чому їм можна а тобі ні. І тема ця не так параноїдально буде виглядати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтірєсно, яку мету переслідує сія параноїдаьна тема?

5)другіє варіанти..

Мені цікаво знати правду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Масони не тільки Україною правлять, а й такими наддержавами, як США і Росія..... :(((

Світом правлять гроші, а масони це люди в руках яких сконцентрована велика кількість тих самих грошей.

Масонів обєднують саме гроші, ніякої релігійної підложки вже не залишилось.

Масонам гроші не є головною метою. Правити всім світом - їхня ціль. Що й символізує їхній знак всебвчуще око на піраміді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...