Перейти до змісту

Віддам речі / одяг


YUR4IKLIM

Рекомендовані повідомлення

перебрав шафу та назбиралось не мало речей в гарному стані які віддам людям які їх потребують.  ( баригам та прекупам не турбувати )

 

є : кофти , гольфи, футболкі з коротким та довгим рукавами, куртка тонка, штани, шорти, пара туфель..... ( розміри різні від М до ХЛ ) 

 

можу підвезти  по місту.

(або можливо хтось знає куди здати можна, пишіть адреси або телефони. ( бо контейнери для таких речей вже давно не бачив по місту )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
On 31.08.2017 at 14:49, YUR4IKLIM сказано:

перебрав шафу та назбиралось не мало речей в гарному стані які віддам людям які їх потребують.  ( баригам та прекупам не турбувати )

 

є : кофти , гольфи, футболкі з коротким та довгим рукавами, куртка тонка, штани, шорти, пара туфель..... ( розміри різні від М до ХЛ ) 

 

можу підвезти  по місту.

(або можливо хтось знає куди здати можна, пишіть адреси або телефони. ( бо контейнери для таких речей вже давно не бачив по місту )

 

Біля цнапу стоїть контейнер,. зі сторони стоянки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.08.2017 at 14:49, YUR4IKLIM сказано:

перебрав шафу та назбиралось не мало речей в гарному стані які віддам людям які їх потребують.  ( баригам та прекупам не турбувати )

 

є : кофти , гольфи, футболкі з коротким та довгим рукавами, куртка тонка, штани, шорти, пара туфель..... ( розміри різні від М до ХЛ ) 

 

можу підвезти  по місту.

(або можливо хтось знає куди здати можна, пишіть адреси або телефони. ( бо контейнери для таких речей вже давно не бачив по місту )

 

Зробіть загальне фото речей, а також приблизні розміри з розподілом жіноче/чоловіче, дитяче (хлопчаче/дівчаче на вік такий то). Якщо на форумі не знайдеться бажаючих їх забрати (хоча думаю знайдуться, якщо знатимуть що саме ви віддаєте), то форумчани передадуть тим, хто точно буде зацікавлений. Маю знайому зі складними життєвими умовами і, думаю буде рада допомозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Особисто відношу дитячі та дорослих речі ось сюди, там точно знають кому потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...