Перейти до змісту

Вибір ноутбука


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Можливо хтось з форумчан допоможе розібратись у такій проблемі: постало нагальне питання придбати ноут. Наприклад:

Ноутбук Dell Inspiron 1525 T2390 15.4 WXGA TL 2048/160/DVDRW/GMA X3100/BT/WF/VH

Все б добре, так операційна система, що має стояти повинна бути Windows 2000 Server. А на сайт підтримки ноутів Dell немає драйверів під дану ОС. І що порадите мені робити?

Який виробник ноутів має для них драйвер до Windows 2000 Server?

Я так зрозумів, що ніхто на цьому форумі не компетентний в даному питанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, що ніхто на цьому форумі не компетентний в даному питанні.

не потрібно оражати форумчан але подумай сам навіщо ставити на ноут WINDOWS 2003 server ???

ІМХНО для сервера потрібно серверне залізо а не ноут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, що ніхто на цьому форумі не компетентний в даному питанні.

не потрібно оражати форумчан але подумай сам навіщо ставити на ноут WINDOWS 2003 server ???

ІМХНО для сервера потрібно серверне залізо а не ноут :mdr:

Я не ображаю. Просто потрібно дуже. І не 2003 а 2000. Питання стоїть саме в створені мобільного сервера. А на форумах в інеті на нові ноути обмаль інфо. Можливо хтось просто 2000 з SP4 ставив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав всі пости.

Але є питання хто юзав Toshiba Satellite A200-23U?

Такий ноут як в Plum'a нормальний.

Гарний Acer Aspire 6920G, але це ацер, як варіант ще HP Pavilion dv6760er. Хто що порадить десь за 1.3К-1.5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що порадить десь за 1.3К-1.5.

З власного досвіду я б порадив Dell Latitude D630.

Порівняльний огляд

Хороша, надійна бізнес-машинка. Матриця дуже подобається.

Це звичайно, не найдешевший варіант, але він того вартий.

І ще дуже помічна річ для організації мобільного офісу - доступна нормальна док-станція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Toshiba досит непогана по комплектації. За ацер я вступлюсь адже знаю декількох власників ноутбуків даного бренду - вони задоволені. Особисто я взяв Dell Vostro 1500 (Intel Core 2 Duo T7250, 2147 MHz,Intel Crestline-PM PM965,TOSHIBA MK1637GSX (160 Гб, 5400 RPM, SATA-II),NVIDIA GeForce 8600M GT (512 Мб), вай-фай, блютуз, вебкамера, FireWire, VGA), досить потужна машинка за ті 1200$ що я дав, враховуючи бренд. Дуже порадувала додаткова батарея в комплекті, тримає досить довго - 2 години при включеному блутузі і вайфай ще й з запущеною грою . Хороші динамікі які не приглюшуються навіть при закритій кришці(завдяки розташуванню), добротний корус - я не помітив ще люфту у жодному місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю Dell Vostro 1500 - задоволений ним повністю.

Коли попрацюєш з апаратом - відразу розумієш за що заплатив "лишні" гроші.

Недавно попався на деякий час Samsung R60 - відчуття зовсім інше, хотя Самсунг набагато легший і компактніший.

Ти зроби вибір для себе - що треба більше, якщо надійність і робота в "підвищено-тяжких умовах" то Vostro-1500.

Якщо ж портативність - то пошукай другі моделі.

По Делам ще є вищесказані Inspiron-1525, або , Dell Latitude D630 це достойні, але "домашні" моделі, а Vostro - промислова.

А найкраще - проїхався би по людям - потримав кожен апарат в руках... там відразу сам для себе зрозумієш,

бо "всякий своє болото хвалить".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не ображаю. Просто потрібно дуже. І не 2003 а 2000. Питання стоїть саме в створені мобільного сервера. А на форумах в інеті на нові ноути обмаль інфо. Можливо хтось просто 2000 з SP4 ставив?

Тоді чому саме Windows 2000 Server, а не Windows Server 2003?

Залізо нове, потягне без проблем. З драйверами заморочок також не буде. Якщо є драйвера під Windows XP, то й Win2k3 працюватиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю ноут на AMD-шній платформі. HP 6715b GR899EA Turion X2 TL-62 2.1 Ghz; 2Gb; x1250 128Mb; HDD 250Gb (Toshiba MK2546GSX); DVD-RW з Lightscribe, але Optiarc; 1680*1050 15.4" матовий дисплей

До цього цікавився моделлю vostro 1400, але не знайшов прийнятної по орієнтовній ціні конфігурації. В ноут ставлять дискретну графіку (8400 не далеко втікла від інтегрованої Intel) і разом з тим лише гігабайт пам'яті. Хюлетовська ж модель являє собою все те, що хотів. До речі, динаміки також не прикриваються кришкою і винесені на передню панель. DVD-RW ще доведеться тестувати, але вже один неприємний випадок мав, коли диск, записаний на ноуті на вулиці не прочитався на домашньому ASUS 1814blt, хоча декілька разів писалось цілком успішно. Сканер відбитка пальців дозволяє не вводити пароль з клавіатури (часом досить не зручно вводити ці більш, ніж 10 символів). Поки що не шукав виходу, а просто звик до суб'єктивно неправильної чутливості тач-кнопок. Збільшити гучність буває часом неймовірно складною наукою, а ось запустити інфоцентр чи програму для вибору режимів екрана для презентації зовсім не важко, навіть навпаки, спрацювання цих кнопок часто зовсім випадкове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам така штучка - Asus M50Sv (M50Sv-T930XFGGAW)?

Краткие технические характеристики

15.4" WXGA+ / Core 2 Duo T9300 (2.5GHz) / 4 Gb / 320GB / GF9500 / DVD Super Multi / LAN / WiFi / Camera / BT / FP / Bag / Vista Premium / 2,8 Kg

$1729.00

Може за такі гроші краще щось найдеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам така штучка - Asus M50Sv (M50Sv-T930XFGGAW)?

Краткие технические характеристики

15.4" WXGA+ / Core 2 Duo T9300 (2.5GHz) / 4 Gb / 320GB / GF9500 / DVD Super Multi / LAN / WiFi / Camera / BT / FP / Bag / Vista Premium / 2,8 Kg

$1729.00

Може за такі гроші краще щось найдеться?

Навряд чи ти щось краще за такі гроші знайдеш. Дуже хороша конфігурація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам така штучка - Asus M50Sv (M50Sv-T930XFGGAW)?

Краткие технические характеристики

15.4" WXGA+ / Core 2 Duo T9300 (2.5GHz) / 4 Gb / 320GB / GF9500 / DVD Super Multi / LAN / WiFi / Camera / BT / FP / Bag / Vista Premium / 2,8 Kg

$1729.00

Може за такі гроші краще щось найдеться?

Навряд чи ти щось краще за такі гроші знайдеш. Дуже хороша конфігурація

Може хто користувався чи має схожу техніку?

Щоб лишні гроші не викинув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підскаже щось про Toshiba Satellite A200-23U/A200-23P?

Де краще придбати? Може хто бачив в Луцьку (щою пощупати) , а некупувати кота в мішку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно...

Не мелко на экране то таком?

Ну, субьективно конечно

В перші дні довелося звикати. Взагалі я сам прихильник мєлковатості. На настольному Samsung Syncmaster 757dfx стоїть 1280*1024, колись сидів на 1600*1200. ОС дозволяє змінювати розміри шрифтів, рамок і інші параметри оформлення так, що розтягнути до комфортних величин можна. Сам не розтягував, просто звик. До речі, носом по екрану не клюю ;)

В екрана малі кути по вертикалі, якщо дивитись зверху - то прийнятно, а при незначних відхиленнях донизу зображення стає темним. Яскравість порівнювати немає з чим, але в сонячну погоду її не вистачає для того, щоб не вдивлятися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ноутбук ASUS M50Sv (M50Sv-T930XFGGAW) Intel Core2Duo T9300 (2.5MHz), 4096Mb DDRII, 320Gb SATA (7200rpm), DVD-SuperMulti LS, 15.4"WXGA+ (1440x900)"скляний", nVIDIA GF9500M GS 512Mb, LAN 10/100/1000, Wi-Fi b/g, Bluetooth, 3xUSB, i.LINK, TV-Out, ExpressCard, SD/MMC/MS/MSPro/xD, WEB-Cam, FingerPrint, Vista Home

Це вже final decision, але що це за "скляний"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вопрос к знающим людям. Объясните мне неразумному.

Хочу купить ноутбук, но не могу определиться с выбором видеокарты.

Склоняюсь к GF8600GT(256), Но в последнее время DELL начали комплектовать

видеокартами NVS140M. Кто то может мне объяснить плюсы и минусы данной видеокарты,

по отношению к GF8600GT?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Ось у мене постало питання про придбання ноутбука. Машина треба толкова, але при тому має зберігатися мобільність. ТОму зупинився я на 15.4 діагоналях.

Далі критерії були:

-проц коре2дуо

-відео бажано рівня 8600, можна і 8400 на крайняк ;)

-2 гіга ОЗУ

Зупинився на двох моделях:

Acer Aspire AS5920G-302G16Mi(LX.AN40X.042)

HP Pavilion dv6742er

а також як запасний варіант вибравSamsung NP-R70A004/SEK.

Проблема у тому що Acer усередині білий і у мене він дуже швидко стане сірим, неестетично якось :) , а у НР гірша відео підсистема. Самсунг я взагалі трохи недолюблюю і недовіряю. Тому потребую думки зі сторони, бо сам вже запарився.

Р.S. Вибирав серед того що пропонують наші луцькі продавці.

В мене була така сама проблема але зупинився на такому варіанті SAMSUNG R60 (NP-R60FE03/SEK) 15.4" Silver C2DT8100 2.10GHz/ 2GB/ 250GB/ 15.4" / ATI X2300 128MB+512shared/ DVD-SM DL/ CR2in1/LAN /WiFi / BT/ WebCam/ 3xUSB /6cell /Vista Premium/ 2.68kg / Silver планюю купити(хоча сам не дуже довіряю ноутам цієї фірми але матриці самсунг найкраші)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...