Перейти до змісту

Продам портативну колонку Xiaomi Mi Speaker Square Box NDZ-03-GB


MrFirst

Рекомендовані повідомлення

Продам дану колонку після заміни акумулятора. Рідний акум здох, поставив від нокіа, але тепер коли вмикаєш на повну потужність - колонка самовільно вимикається. На потужності до 80% працює приблизно 3-4 години. Зарядного немає, підійде від телефонів з microUSB. Зовнішній стан на 5-. Манібек 3 дні.

Характеристики тут:

https://hard.rozetka.com.ua/xiaomi_fxr4017cn/p14457956/

Ціна 400 грн без торга.

Оригінальні фото:

602c44ee1606.jpg e7507a91ffcc.jpg 51dfc1b98f83.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ти пропонуєш колонку б/в, з нерідним акумом, з недоліком, всього на 30% дешевше нової, з річною гарантією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Vadimm сказано:

Тобто ти пропонуєш колонку б/в, з нерідним акумом, з недоліком, всього на 30% дешевше нової, з річною гарантією?

коли вмикаєш на повну потужність - колонка самовільно вимикається.

це вже відверто брак і ціна напорядок нижча зазначена ТСом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не є брак - скоріш за все, акум не витягує, треба замінити на більш потужний, але проблема куди його поставити - місця обмаль в самій колонці. Але я розумію, що тут деякі очікують, що я ще й доплачу, щоб її забрали. Вибачте, але це мімо каси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MrFirst сказано:

Це не є брак - скоріш за все, акум не витягує, треба замінити на більш потужний, але проблема куди його поставити - місця обмаль в самій колонці. Але я розумію, що тут деякі очікують, що я ще й доплачу, щоб її забрали. Вибачте, але це мімо каси.

чисто для статистистики, після чого гавкнув акум? просто попадали пару колонок в руки на апгрейд, там теж трабла з акумом,

старий є, мо він просто перерозрядився і спрацював захист, якщо так то можна толкнути і ще трохи поробить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не мав змоги відповісти раніше.

Рідний акум в колонці - фуфло, був щось на кшталт цього:

c1e007cbcbb1.jpg

тому і гавкнув, так що ще треба помозкувати - за заміну акума збивати ціну чи навпаки підіймати. Поставив той, який вмістився в колонку. Маю ще потужніший й в кращому стані, але великий, впевнений на 95%, що з ним колонка працювала би так, як треба, але нема як запхати його в корпус, а ззовні приліпити - то вже не той вигляд. Саму траблу засняв на відео, на ньому видно, що при потужнеості 80% й вище колонка від'єднується від блутуза, скоріш за все, акум не витягує одночасно макс. звук й конект блютуза. До 80% на свому телефоні - працює.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...