Перейти до змісту

Як охолодити відеокарту


Рекомендовані повідомлення

Цікавить ваша думка (можливо хтось мав таку) 

Є відеокарта GTX470 з стоковим охолодженням, температура в простої 50 + - градусів.

При нагрузці в WOT на середніх настройках скаче до 87-90, термопаста нова тільки не міняв ще терможуйки (монітор 1650х1050)

Охолодження в корпусі стоїть (холодильник) на вхід і вихід 120мм. кулера + процесорний кулер 120мм. Zalman CNPS7700-Cu

 +вже доставив в бік корпуса ще 80мм. щоб дув прямо на кулер відеокарти але нічого не дало.

Якщо замінити процесорний кулер на меньший, бо реально в корпусі вже місця нема

і поставити кулер звеху прямо ні відео чи буде ефект (неодноразово людям так ставив ефект хороший)

Думаю змінити охолодження на arctic accelero twin turbo II або Zalman VF3000F (чи збирати гроші на водянку)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, hyrik01 сказано:

Є відеокарта GTX470 з стоковим охолодженням, температура в простої 50 + - градусів.

це і так доволі потужна грілка.

Для неї то, можна сказати, норма.

 

але - не зайвим буде, як казав @alexvvv  скальпувати. Поміняти пасту під кришкою чіпа. Мід кришкою і кристалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як варіант скальпувати та доставити щось з того охолодження що я писав.+ все таки хочу поставити кулер зверху

Хочеться добитись в нагрузці десь хоч до 80 градусів 

+Запитання хто може скальпанути  (сам боюсь лізти)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@hyrik01 скальпування із заміною термоінтерфейсу на рідкий метал https://forum.overclockers.ua/viewtopic.php?f=29&t=117247 

але сам там не робив, не було потреби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, hyrik01 сказано:

А як варіант скальпувати та доставити щось з того охолодження що я писав.+ все таки хочу поставити кулер зверху

проблема не тільки в тому, що висихає термопаста, проблема в тому, що з часом кристал відходить від кришки бо ззаду немає ніякого прижиму і полікувати інакшим методом ніж скальп неможливо. Звичайно, що ставити різні припарки у вигляді додаткових вентиляторів можна, це ж діло хазяйське :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морочитися зі скальпом цього динозавра? Та ну. На стоковому охолодженні для цієї відяхи під навантаженням 85-90 С - це норма. Була в мене така, при чому Gigabyte із хорошим охолодженням на 3 вентилятори Windforce 3x. Розігрівалася під навантаженням до 80гр. Пропрацювала 5 років, а потім відвалився чіп. Хоча для свого часу карта була непогана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Serpent сказано:

Морочитися зі скальпом цього динозавра? Та ну.

 

41 хвилин тому, Serpent сказано:

для цієї відяхи під навантаженням 85-90 С - це норма.

 

41 хвилин тому, Serpent сказано:

, а потім відвалився чіп.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@alexvvv  що я сказав смішного? Віддати 400грн за скальп відяхи ціною 950грн - це економічно недоцільно. Причому гарантії, що чіп не відвалиться навіть після скальпу все одно немає, він відвалиться по любому, просто пропрацює відяха трохи довше. Так що я би юзав її як є скільки Бог їй відміряв. А ще краще продав би і взяв щось холодніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Serpent якщо скальп вчасно зроблений то не відвалиться, а за 950 на олх гарячу відяху я би не купляв. Та і скальп самому можна зробити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався колись таким  "Scythe Musashi" температура впала на 20-30 градусів. Але зважаючи що за якісне охолодження прийдеться віддати від 300-400 грн. Плюс як писали вище робити скальп, за гроші або самому. Занадто багато ризиків і нюансів. Також раджу продати докласти і купити щось новіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, hyrik01 сказано:

Є відеокарта GTX470 з стоковим охолодженням,

 

10 годин тому, hyrik01 сказано:

Думаю змінити охолодження на arctic accelero twin turbo II або Zalman VF3000F (чи збирати гроші на водянку)

 

Де логіка?

Не простіше купити потужнішу, і головне холоднішу відяху ??

 

Твоя відяха вартує 1000 грн. Людське охолодження ще половину  від ціни. Або стільки ж.

Натомість краще взяти уже щось із радеонів. 7XXX серії.

Або уже 1050.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от привик я до цих печок + я так дивлюсь по цінах нормального охолодження (але охолодження остається в тебе)

краще доложити гроші і купити щось на 750Ті чи 7790 2Gb чи аналог 

+ якщо б запропонували докінути десь грн. 500-600 грн і було краще GTX470 (не варіант  560Ті 550Ті вони аналог  )

аналоги типу Radeon 6-7 серії але 2 Gb я не проти 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, hyrik01 сказал:

А якщо замінити на водянку який приріст воно дасть

 

Вам про одне а ви про інше.Водянка буде біля тисячі грн. Продаєте свою, тисячу докладаєте берете 7850 чи 660 профіт.

P.S Ефективність водянки насправді не така й велика. Тобто хороший кулер з хорошою термопастою буде показувати кращі результати.

P.P.S Щойно побачив що ви купили цю карту в пятницю. Якщо варіант продати нерозглядається раджу перемазати хорошою пастою типу GD900. Або взагалі забути бо така температура є робочою для цього сімейства карт. Рано чи пізно чіп відвалиться, скоріше рано в будьякому випадку.

 

Тепловой режим  

Тепловой режим, кстати, очень жесткий. При официальном пределе в 105 °C система охлаждения спокойно допускает повышение температуры до 90 °C, держа скорость вращения турбины на уровне 1500 об/мин. Однако дальше скорость повышается очень агрессивно, не давая температуре чипа подняться выше 95 °C. Таким образом, 95 градусов и примерно 2500 об/мин – это стандартный рабочий режим для GTX 470. Если же принудительно выставить обороты турбины на максимум, то мы получим существенно меньшую температуру. В нашем случае – 64 °C.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо дизайн відахи оттакий:

Показати прихований контент  

header_productshot1.png

Hide  

 

то в своєї АТІ 5870 колись знімав кожух, викидав турбінку і в сусідній слот ставив 92мм корпусний вентилятор,

"на косо" щоб продував жалюзі (вони там поздовжні) і гаряче повітря щоб видувалося на зовні

 

було і тихіше і краще ніж оригінальне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.07.2017 at 12:19, hyrik01 сказано:

чи збирати гроші на водянку)

Хороше повітря буде значно краще, ніж погана вода.

 

А хороша вода вартує як ще одна твоя відяха.

Тому сенсу немає ніякого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...