Перейти до змісту

поможіть скачати Half-Life Black Mesa: Source


ART

Рекомендовані повідомлення

поможіть скача Half-Life Black Mesa: Source

Це ремейк першого Half-Life на Sourse двіжку

PART 1

PART 2

PART2

PART4

PART5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив на закачку. Якщо буде місце на фтп то зранку закину

ок. дякую +1. А ти все качаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отпишись как реализация... ато движок сорс ето еще не показатель качества ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отпишись как реализация... ато движок сорс ето еще не показатель качества ...

в мене ця цяцька є в складі ліцензії ХЛ2, трохи бігав, візуально зміни мінімальні, зограження просто стало гладшим, при наближенні не так розпливаються текстури. чогось аж-аж в порівнянні з ХЛ1 і ХЛ1сорс майже нема. але понастальгірувати можна :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, то це лише alpha-версія! А я вже "розкатав губу", думав, що вже вийшла фінальна версія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене ця цяцька є в складі ліцензії ХЛ2, трохи бігав, візуально зміни мінімальні, зограження просто стало гладшим, при наближенні не так розпливаються текстури. чогось аж-аж в порівнянні з ХЛ1 і ХЛ1сорс майже нема. але понастальгірувати можна ;)

Це не та "цяцька". Дійсно, Valve робили римейк оригінального Half-Life, але зміни там справді мінімальні. А тут йдеться про масштабний фанатський проект. Буде заново "перемальоване" усе - моделі зброї, персонажі і "локації".

http//blackmesasource.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не та "цяцька". Дійсно, Valve робили римейк оригінального Half-Life, але зміни там справді мінімальні. А тут йдеться про масштабний фанатський проект. Буде заново "перемальоване" усе - моделі зброї, персонажі і "локації".

This total conversion will not require Half-Life: Source to play - only legitimate copies of Half-Life 2 and Counter-Strike: Source on Steam

хе-хе, ще один + за ліцензійний халф/сорс. певно вальв тільки на цих умовах і дала доступ до двіжка. купуйте стім товариші геймери, він рулєз :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...