Перейти до змісту

Продам відеореєстратор новий


Рекомендовані повідомлення

Продам новий, з гарантією відеореєстратор запакований. В магазині такий більше 500гр. Продаю за 398гр. Бо купив 2 по акції. Один працює супер. Цього ще не розпаковував. FULL HD.

 

6.jpg

51.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D. Так, ша. Там на койобочці фульхд пише? Пише. Знач там воно є. То як про сусліка. А хто його там не знайшов то його проблєм, лічний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На реєстраторі написано - FULL HD. я повторив надпис з реєстратора. Яка проблема? :) Правилами не забороняється. Я не матюкався, не ображав. Так що шановний Баркас, не треба нервуватись і ставити стільки знаків оклику, :) Давайте, коли ви щось будете продавати і там чогось не буде, а ви напишете. я не буду помічати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, sobiratel сказано:

На реєстраторі написано - FULL HD. я повторив надпис

Якщо ви повторили напис значить ви за нього і відповідаєте, якщо обіцяного вами там не буде проблеми вже будуть у вас а не у виробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажано витяг з документу проправа споживача тут ще надрукувати :) Які нудні і затянуті бувають люди. Де юнацький запал? Де бажання поспілкуватись? Чи тут тупо сидять і ждуть - як би шось купити на пару гривень дешевше? Сумно. Як казав Іпполіт в фільмі " Мы разучились лазить в окна к любимым женщинам.." От ви, Кот - давно лазили в форточку коханої жінки? :) Чи у вас за вивченням написів і штудіюванням законів немає часу? Без образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, sobiratel сказано:

 " Мы разучились лазить в окна к любимым женщинам.."

:D

 

9999999.jpg

 

PS: за такі гроші нормальний реєстратор,правда відео там точно не буде в full hd.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вставив флешку навіть не 10класу, а 4. Паше всьо чотко. Спеціально переглядав на компі. За такі гроші новий і пару місяців гарантії дійсно не дуже дорого. а дякуючи Патріотам і Юріям наш форум стає фонтаном хорошого настрою і нивою для спілкування, а не барижним генделиком:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sobiratel Ви щось таке мелите, що на голову не вдівається. Я таку фігню на екзамені по філософі розповідав, але тоді я багато різного курив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, kot сказал:

@sobiratel Ви щось таке мелите, що на голову не вдівається. Я таку фігню на екзамені по філософі розповідав, але тоді я багато різного курив.

Яка оцінка з філософії у вас була?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, sobiratel сказано:

Яка оцінка з філософії у вас була?

незадовільно, 3-тя відомість. юнацький запал тоді бив фонтаном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реєстратор на свої гроші непоганий. Колись гравця таким, але для мене це шлак, сутінки та ніч, ніц не видно, навіть з фарами. Номера на авто не розгледиш, лиця з горем пополам і в ясний день.

Хочете норм реєстратор платіть норм гроші (хочаб від 50$).

Це моя скбєктивна думка, нікого не захищаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, woodwork сказал:

Реєстратор на свої гроші непоганий. Колись гравця таким, але для мене це шлак, сутінки та ніч, ніц не видно, навіть з фарами. Номера на авто не розгледиш, лиця з горем пополам і в ясний день.

Хочете норм реєстратор платіть норм гроші (хочаб від 50$).

Це моя скбєктивна думка, нікого не захищаю.

Згідний. Але час зараз буремний і не всі мають змогу купити крутішу річ. А при зустрічі з поліцією, повертаєте реєстратор в сторону вікна і питаєте : "Я щось порушив?". На вигляд він нормальний, звук пише. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, sobiratel сказано:

Згідний. Але час зараз буремний і не всі мають змогу купити крутішу річ. А при зустрічі з поліцією, повертаєте реєстратор в сторону вікна і питаєте : "Я щось порушив?". На вигляд він нормальний, звук пише. :)

Заступлюсь за поліцію, мене зупиняли 5 разів "по ділу", без протоколу розрулили, ібо був правий і не порушував, дуже адекватні в нас копи, аж радісно якось, що не довбо#оби як в ютубі показують)

Краще не порушувати, а реєстратор для інших пригод пригодиться.

 

П.С.Вибачте за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є всякі водії, є всякі поліцаї. Хамів хватає шо з одного боку, шо з другого. Це ще одна з причин придбати мій недорогий, новенький, запакований відеореєстратор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...