Перейти до змісту

Поганий адмін шукає роботу


zolexiy

Рекомендовані повідомлення

Чому поганий? Тому що має місце в нашому суспільстві думка про те що всі хороші адміни мають роботу. От і виходить що я до них не відношусь, так як знаходжусь в пошуку.

Резюме

Основна моя проблема, що проживаю за 30 км (але доїзд гарний) від Луцька. Тому шукаю по інтернету поки що, та й якщо їхати в Луцьк - то толку? Ходити по фірмах, пропонувати себе? Також прекрасно розумію що інтернетом поки не так інтенсивно користуються кадровики, як хотілося б, але якщо контора буде шукати компутерщика в газетах, то я й не хочу в ній працювати :).

Звільнився перед самими новорічними святами, за відсутності подальшої перспективи як ІТ-спеціаліста на підприємстві і небажанням псувати собі святкові дні роботою, яка перестала приносити задоволення, знаючи що так чи інакше буду звільнятись.

Результатом цього стало проведення зими з дружиною і новонародженою донькою (хто вперше став батьком, при цьому приймаючи активну участь при пологах - зрозуміє :) ). + гарний відпочинок, відновлення сил, про що аніскілечки не жалкую.

На даний час стою на обліку в місцевому центрі зайнятості, з 7-го травня "виписуюсь" звідти в якості приватного підприємця.

Щоб не було багато буКоФФ, звертаюсь до потенційних роботодавців, які сюди (надіюсь) заглядають:

Якщо Вам треба людину, яка візьме на свої "хрупкі " плечі всі ті трабли, або як їх ще називають бухгалтери - "вся та комп'ютерна фігня" ;), і буде собі працювати спокійно, для досягнення спокійної роботи користувачів Вашої компанії - дзвоніть, пишіть, заходьте. Всі тонкощі та нюанси розглянемо та узгодимо при співбесіді. Якщо потрібні будуть рекомендації - дістану :) .

З.І Відношусь до людей, які не люблять змінювати роботу. Тому скромно хотілося б цього разу не помилитись у виборі (якого поки що і немає, чесно кажучи) компанії.

Олексій Зубко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь готовий до обману і надалі від пузатих, пихатих і водночас полудаунів начальникі (директорів), хоча звісно не всі такі але більшість як правило...треба бути більш жорсткішим і прискіпливішим до своїх обовязків, під начальника не прогинатись, і ти дійдеш до того що і я після величезних пошуків роботи в різних галузях і навіть різних містах та областях: такі як ми (справжні спеціалісти які хочуть розвиватись) незможемо працювати на тупого начальника а будемо змушені створювати свій бізнес (кожний у своїй галузі в якій він сильний). Ця держава рано чи пізно захлинеться в своєму лайні (хабарі за те що взяли на роботу, дойо...ування без причини.. і т.д.) та тупості (відносно неправильного керівництва та НЕвикористання своїх кадрів належним чином). Скажу одне, бо вже сам такого нахлєбався і не хочу шоб хтось по тих самих граблях йшов, НЕВІР про обіцянки за обовязки на роботі а саме основне ПРО ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ, як правило нас обкрадають прямо у нас на очах.. знай ціну своєї роботи і не опускай планки занадто низько.

З.І. Бажаю успіху, можливо ти і справді шось знайдеш на відміну від мене, хоча в мене із своєю фірмою багато проблем (кредити і т.д.) але я не жалію, БО Я САМ СОБІ ДИРЕКТОР І НІКОГО НЕ ОБРАЖАЮ, ПРАЦЮЮ САМ НА СЕБЕ...

З.І.З.І. Подумай краще чи потрібна тобі робота на когось, можливо краще подумати про створення для себе робочого місця самому....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую ;).

Думки про свою справу постійно є, але бракує досвіду а ще більше - гарної ідеї, за яку можна було б вхопитись. Щодо директора - то там довга історія, я пішов після появи нового.

Мені зараз важливо набратись досвіду і знань, так як видно з резюме - ВУЗ в мене "підкачує". Там вчили багато всього, але по чуть-чуть. Я з гугла більш взнав :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую :).

Думки про свою справу постійно є, але бракує досвіду а ще більше - гарної ідеї, за яку можна було б вхопитись. Щодо директора - то там довга історія, я пішов після появи нового.

Мені зараз важливо набратись досвіду і знань, так як видно з резюме - ВУЗ в мене "підкачує". Там вчили багато всього, але по чуть-чуть. Я з гугла більш взнав :) .

;):) :) немає такої книжки якуб прочитав і знав ВСЕ в нашій галузі... для того і є гугл і мозГ шоб розвиватись, досвід прийде сам...просто запамятовуй ті граблі на які вже наступав і все... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

имеется умение программировать ?

"бавився" колись з делфі, там якусь "програмульку-шутку" з чужих компонентів міг скласти, подописуючи скрізь в коді своє ім'я (типу - зроблено Олексієм) )) , на найближче майбутнє дуже цікавить перл, але поки то в планах. А - ще батніки писати любив :D)). Вот таке маленьке поняття програмування. Хоча логіку створення коду розумію, як таку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

написав в резюме 1500грн - мінімум. Не думаю що то тепер висока ЗП. Такі гроші відробляти можна буде, поки втруся "в тему" :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...