Перейти до змісту

Геймпади до PC


Рекомендовані повідомлення

Привіт.

 

Хто юзав бездротові (usb) геймпади для PC поділіться досвідом плз)) Цікавить все (модель, радіус дії, тип акумулятора і тривалість роботи від акумулятора, стабільнсіть роботи, глюки-баги, сумісність з цяцьками і т.д.). Окремо цікавить питання налаштування роботи із емуляторами консолей nintendo та sega megadrive - так би мовити інколи "тряхнуть старіной" ))

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраще брати геймпад xbox360 - найкраща сумісність зі всіма іграми. Можна використовувати акумулятори, батарейки, будь-які АА розміру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Logitech F710 теж зі всім працює, є можливість біндити кнопки. Акум\батарейки звичайні АА, заряду хватає на декілька місяців в залежності від частоти використання. На низькому заряді батарейок може з'явитися втрата пакетів\мікро-розриви з'єднання - доволі суттєвий мінус, якщо немає запасної пари батарейок під рукою, враховуючи той факт, що він повністю безпровідний(не можна піключити через usb). Як на мене, трохи довгий хід курків.
На момент покупки був один із кращих по фактору ціна\якість. Але зараз я би радив геймпад від xbox, а цей вже на другому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Skalyan для того аби бавитися в іграшки з сеги і денді немає сенсу башляти купу грошей на безакумуляторні та дорогі. перший-ліпший за 150 грн піде аж бігом. в самого два. налаштовується безпосередньо в емуляторі. складного нема аж нічого.

лего-ігри також всі геймпади опізнають. решта - хто як, але з лівим софтом можна підлаштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, alexvvv сказано:

Обов'язкова для геймпаду потрібна наявність XInput

Качаєш та налаштовуєш x360ce - і маєш на будь якому геймпаді XInput та всі інші фішки та функції ікс-коробочного маніпулятора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Serpent сказано:

Качаєш та налаштовуєш x360ce - і маєш на будь якому геймпаді XInput та всі інші фішки та функції ікс-коробочного маніпулятора.

це костилі через сторонній софт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Serpent сказано:

Качаєш та налаштовуєш x360ce - і маєш на будь якому геймпаді XInput та всі інші фішки та функції ікс-коробочного маніпулятора.

не на кожному. деякі не опізнаються грою, деякі неправильно. хоча в більшості випадків працює, да.

 

19 хвилин тому, alexvvv сказано:

це костилі через сторонній софт

враховуючи, що різниця в ціні шонайменше вдвоє, то це того, в принципі, варте)

хоча, якщо є гроші, звісно, краще обрати нормальні з підтримкою xinput.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Will сказано:

враховуючи, що різниця в ціні шонайменше вдвоє, то це того, в принципі, варте)

хоча, якщо є гроші, звісно, краще обрати нормальні з підтримкою xinput.

Якщо взяти геймпад xbox 360 - то ми маємо підтримку у всіх іграх , де  Quick Time Events (QTE написаний під  xbox 360+ геймпаду не проблема знайти чохли/запчастини. З дешевими геймпадами це не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Will сказано:

не на кожному. деякі не опізнаються грою, деякі неправильно.

Балувані ви, люди. В мене 2 геймпада: Logitech Rumblepad 2 та дешевий Genius Grandias 12. Logitech ігри бачать 50/50, Genius і того менше (бо ні дров ні рідного софта для нього немає). Після того, як скачав та налаштував x360ce - не було ще жодної гри, у якій заявлена підтримка геймпада, і яка би відмовилася працювати. На Logitech навіть почала працювати вібрація, чого я вже давно не спостерігав. Раніше для особливо важких випадків я використовував Xpadder, тепер вже навіть він став не потрібен. Можна, звичайно, відвалити штуцер гривень і придбати оригінальний і модний коробочний девайс, але потреби у цьому я не бачу.

46 хвилин тому, alexvvv сказано:

це костилі через сторонній софт

Рідний Logitech Profiler - оце дійсно костилі, щоби не сказати міцніше. Абсолютно нікчемна та тупа софтина, налаштування якої - невдячна справа, а результат, як правило, нульовий. Після неї x360сe - це недосяжний ідеал, налаштовується за 3хв і головне, все працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Serpent сказано:

Можна, звичайно, відвалити штуцер гривень і придбати оригінальний і модний коробочний девайс, але потреби у цьому я не бачу.

Цей девайс працює і на pc, xbox 360, ps3. Тому він вартий своїх грошей. Крім того можна знайти в гарному стані і значно дешевше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, alexvvv сказал:

Найкраще брати геймпад xbox360 - найкраща сумісність зі всіма іграми. Можна використовувати акумулятори, батарейки, будь-які АА розміру.

Я так розумію тоді ще приймач потрібен?? Чи він іде в комплекті??

 

5 часов назад, Kryptos сказал:

Logitech F710 теж зі всім працює, є можливість біндити кнопки.

Біндити кнопки - не зовсім зрозумів що це означає?? Можна детальніше?? Який радіус дії??

 

5 часов назад, Will сказал:

@Skalyan для того аби бавитися в іграшки з сеги і денді немає сенсу башляти купу грошей на безакумуляторні та дорогі. перший-ліпший за 150 грн піде аж бігом. в самого два. налаштовується безпосередньо в емуляторі. складного нема аж нічого.

лего-ігри також всі геймпади опізнають. решта - хто як, але з лівим софтом можна підлаштувати.

Із дротовими я в курсі, в даний момент цікавлять бездротові. Планується не лише Sega та nintendo)) Про "лівий софт" можна детальніше??

 

3 часа назад, Serpent сказал:

Качаєш та налаштовуєш x360ce - і маєш на будь якому геймпаді XInput та всі інші фішки та функції ікс-коробочного маніпулятора.

Дякую за інформацію.

 

2 часа назад, alexvvv сказал:

Якщо взяти геймпад xbox 360 - то ми маємо підтримку у всіх іграх , де  Quick Time Events (QTE написаний під  xbox 360+ геймпаду не проблема знайти чохли/запчастини. З дешевими геймпадами це не так.

А де QTE не під xbox360?? Тоді "лівий софт" допоможе??

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Skalyan сказано:

Я так розумію тоді ще приймач потрібен?? Чи він іде в комплекті??

Звичайно, що приймач треба окремо докуповувати.

 

11 хвилин тому, Skalyan сказано:

А де QTE не під xbox360?? Тоді "лівий софт" допоможе??

Всі ігри на windows пишуться під xinput, іншими словами спеціально під геймпад xbox360/xbox one. Ці геймпади працюють без лівого софту. Тобто граєте на windows наче на консолі без всяких проблем і примочок. QTE не під xbox немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Skalyan сказано:

Із дротовими я в курсі, в даний момент цікавлять бездротові. Планується не лише Sega та nintendo)) Про "лівий софт" можна детальніше??

 

3 годин тому, Serpent сказано:

Качаєш та налаштовуєш x360ce - і маєш на будь якому геймпаді XInput та всі інші фішки та функції ікс-коробочного маніпулятора.

от його я і мав на увазі) ну, й інші. із сильно збочених варіантів - Joy To Key який дозволяє бавитися з геймпадом навіть в ігри, в яких підтримки не було від природи. з практики - непогано, дивлячись яка гра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Skalyan сказано:

Біндити кнопки - не зовсім зрозумів що це означає?? Можна детальніше??

налаштовувати. прив'язувати певні функції. кастомізація типу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, alexvvv сказал:

Звичайно, що приймач треба окремо докуповувати.

 

Всі ігри на windows пишуться під xinput, іншими словами спеціально під геймпад xbox360/xbox one. Ці геймпади працюють без лівого софту. Тобто граєте на windows наче на консолі без всяких проблем і примочок. QTE не під xbox немає.

Зрозуміло, дякую.

 

16 часов назад, Will сказал:

от його я і мав на увазі) ну, й інші. із сильно збочених варіантів - Joy To Key який дозволяє бавитися з геймпадом навіть в ігри, в яких підтримки не було від природи. з практики - непогано, дивлячись яка гра.

Дякую. Напрямок зрозумів))

 

Ще цікавить момент двох безпровідних падів)) Якщо це два xbox - то для них буде достатньо одного приймача?? А якщо два інших ідентичних, наприклад як радили Logitech F710 - в кожного свій приймач. В цьому випадку небуде конфліктів - кожен буде із своїм приймачем працювати??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Skalyan сказано:

Ще цікавить момент двох безпровідних падів)) Якщо це два xbox - то для них буде достатньо одного приймача??

один приймач xbox може тримати 4-ри геймпади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, alexvvv сказал:

один приймач xbox може тримати 4-ри геймпади.

Ну 4-и то вже занадто )) Двох цілком достатньо.

 

А як що до одночасно підключених двох не xbox?? Не буде конфліктів якщо вони однакові з однаковими приймачами?? Чи потрібно все ж щоб різні були??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Skalyan сказано:

А як що до одночасно підключених двох не xbox?? Не буде конфліктів якщо вони однакові з однаковими приймачами?? Чи потрібно все ж щоб різні були??

невідомо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже якщо я правильно все зрозумів, то ситуація наступна:

1.

23 часа назад, alexvvv сказал:

Всі ігри на windows пишуться під xinput, іншими словами спеціально під геймпад xbox360/xbox one. Ці геймпади працюють без лівого софту. Тобто граєте на windows наче на консолі без всяких проблем і примочок.

Маємо приймач + xbox x 2 = і всі цяцьки без проблем. Якщо хочеться щось типу танчики поїздити на емуляторі nintendo, або ж mortal combat на емулі Sega - тоді xbox швидше за все не впорається. Але можна скористатись наведеним тут софтом і все "перебіндити" ))

 

2. У випадку ж 2 х неxbox (а Logitech F710 наприклад) = ситуація не визначена, бо два шнурки то є два шнурки. А два бездротові швидше за все повинні бути різних моделей. Ну і для них теж доведеться мати під рукою вищезгаданий софт, щоб при потребі десь "підбіндити" ))

 

Мій підсумок вірний??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Skalyan сказано:

Sega - тоді xbox швидше за все не впорається. Але можна скористатись наведеним тут софтом і все "перебіндити" ))

Якраз xbox впорається з усіма завданнями, він працює будь де - і в іграх і в емуляторах, бо є рідна підтримка від microsoft. Щодо інших виробників - хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, alexvvv сказал:

Якраз xbox впорається з усіма завданнями, він працює будь де - і в іграх і в емуляторах, бо є рідна підтримка від microsoft. Щодо інших виробників - хз.

Зрозуміло, дякую за інформацію!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...