Перейти до змісту

Питання по БЖ.


Рекомендовані повідомлення

Замінив куллер на БЖ, але підключив його в 4 пін кабель, можна так залишати чи припаяти його на місце старого куллера в БЖ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неправильно підключив, кулер там 12В, треба підключати в чорний і жовтий.

Але карще всього підпаяти на місце старого, там може бути система регулювання обретів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@AppMark Так можна підключати, але все залежить від моделі вентилятора і моделі бж.  Я в себе саме так підключив 120мм вентилятор, стало значно менше шуму і що важливо бж не перегрівається. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або як варіант можна підключати в жовтий та червоний - тоді буде напруга 7В - помірні оберти вентилятора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Lisovic сказано:

Неправильно підключив, кулер там 12В, треба підключати в чорний і жовтий.

Але карще всього підпаяти на місце старого, там може бути система регулювання обретів.

чому в чорний і жовтий? більші оберти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, AppMark сказано:

чому в чорний і жовтий? більші оберти?

в чорний і жовтий 12В- вентилятор буде валити на 100% обертів. Крім того, що буде дуже значний акустичний шум, цей вентилятор дуже швидко вийде з ладу. Але можу бути і випадок, коли червоний і чорний 5в  - замало охолодження, або не старт вентилятора при завантаженні - а це дуже небезпечно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, більшість вентиляторів не дуже стабільно стратують від напруги 5в, поки новий може запускатись, потім може і не запускатись.

Для зменшення шуму як варіант можна включити між червоним і жовтим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або треба спеціальну приблуду, що при старті буде на підвищених обертах стартувати, а далі знижувати до 5в

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого приблуду рекулятора оборотів на 12в на кт815, стабільно працює, вже не в мене одного поставив. і схем проста як валянок, можу і зробити там роботи на 15хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого приблуду рекулятора оборотів на 12в на кт815, стабільно працює, вже не в мене одного поставив. і схем проста як валянок, можу і зробити там роботи на 15хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого приблуду рекулятора оборотів на 12в на кт815, стабільно працює, вже не в мене одного поставив. і схем проста як валянок, можу і зробити там роботи на 15хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...