Перейти до змісту

Оздоблення бань, монтаж вагонки, блокхаусу, підлоги


Lubart

Рекомендовані повідомлення

Професійне оздоблення бань, починаючи від проектування. Обшивка вагонкою, фальшбрусом, блокхаусом. Будівництво будиночків. Монтаж деревяної підлоги.

Тел.095-5351013

NoName.jpg

блок-хаус.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Що треба робити? Ціни трохи відрізняються в залежності від матеріалу та від того як виконувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Вагонка - від 90грн./м, підлога - від 160грн./м. Сауна звісно, дорожче, бо два ряди рейок, вата, фольга, полиці.. Сходи сам не роблю, знаю спеца, який робить їх гарно й по нормальній ціні.

Вагонку й дошку можу організувати нашу, або з Карпат смерекову. У смерекової якість - супер, 15мм.

А щодо конкуренції... Вона велика-невелика, але я роблю акуратно та надійно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 03.04.2017 at 10:16, Lubart сказано:

Вагонка - від 90грн./м, підлога - від 160грн./м. Сауна звісно, дорожче, бо два ряди рейок, вата, фольга, полиці.. Сходи сам не роблю, знаю спеца, який робить їх гарно й по нормальній ціні.

Вагонку й дошку можу організувати нашу, або з Карпат смерекову. У смерекової якість - супер, 15мм.

А щодо конкуренції... Вона велика-невелика, але я роблю акуратно та надійно.

 

У мене хата з блоків. хочу 1 поверх  підлогу дерев'яну зробити, але надійно і тепло. Напевно як в сауні. Скільки буде коштувати? десь 68 кв. м.  чи потрібно попередньо утеплювати цоколь з внутрішньої, зовнішньої  сторони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
  • 1 місяць потому...
  • 6 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...