Перейти до змісту

Дитяче шоу українською - потрібна підтримка та ідеї


VIPuts

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, малюк без кінця дивився і почав просити його знімати, придумуємо ідеї знімає та викладаємо в Youtube. Щоразу стараємось піднімати якість матеріалу та обробку. Найбільша суть проблеми що навіть більшість українців шукають російською, а переважної більшості людей навіть регіон в налаштуваннях ОС Росія.

І ми шукаємо з ким обмінятись посиланнями або ж методи щоб просунути канал (ось власне і одне відео Дені - дитяче шоу українською)

Всім буду вдячний за перегляди та за підписування на канал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О. Реальна справа! Хто не в курсі, ніша дуже велика, і про канал "Мистер Макс и ..." навіть я знаю, хоча з дитячим світом ніяк не перетинаюсь. Дітям ці канали за няньку і розвагу, їх вмикають і лишають перед компом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджусь, що ніша велика і у вас є всі шанси зайняти її в Україні :) А просування - наука не хитра. Варто тільки зрозуміти, що весь маркетинг мусить бути орієнтований не стільки на дітей, скільки на їхніх бітьків, бо саме вони вмикають відео дітям, підписуються на Ваш канал, коментують і радять іншим батькам.

Тому маю вам кілька ідей:

- завести публічні сторінки в соціальних мережах,

- розміщати лінки на форумах і різних сайтах для батьків,

- намагатись формувати назви та описи відео зі слів, які мають однакове написання українською та російською,

- домовлятись про взаємну рекламу зі сторінками в соціальних мережах, які продають одяг, іграшки та інші товари для дітей (пропонувати, що ви їх порекомендуєте і вони вас теж).

 

Список можна доповнювати до безкінечності. Головне - достукуватись до тих, хто буде на Вас підписуватись.

 

Ну, і щодо контенту. Батьки завжди прагнуть, щоб їхні діти вчились чомусь хорошому. Через це багато моїх знайомих не вмикають "Машу та ведмедя" дітям і намагаються фільтрувати, що дитина дивиться. Тому можете сформувати концепт прикладу для наслідування: дитина дивиться, як Дениско робить щось хороше і повторюють :) Думаю, що на канал з таким ефектом підпишуться чимало людей ;) 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, те що я давно шукав. Дуже вже ці Катя з Максом із своєю незрозумілою мовою набридли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Mari4ka said:

ніша велика і у вас є всі шанси зайняти її в Україні :) А просування - наука не хитра.

на жаль, якраз російськомовна ніша дуже велика, а україномовна порівнянно мала (от вам приклад один з найбільших каналів https://www.youtube.com/user/SonechkoProject

складність створення такого контенту не окупається, принаймні поки, 1 млн переглядів це 200-300уе

да і за рекламу в укр мегменті менше платять, м.макс і діана, саме через російськомовну аудиторію гроші заробляють,

моя мала дивилась багато, зараз не даю, бо вже третину слів російською говорила, місяць без ютуба, і 80% мультиків українською , ситуацію поліпшили.

просування якраз дуже не проста штука.

 

звичайно, такі відео українською надзвичайно потрібні

@VIPuts бажаю успіхів і натхнення, можу допомогти зробити графічну заставку, і навіть зі зйомкою, якщо ви у Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це україномовний канал моєї малої, правда вже для старших дітей з оглядом прочитаних книжок та всім, що з ними пов"язано :)  Давайте, підтримувати україномовний ютуб :)

https://www.youtube.com/channel/UC3j2o8R1QpRt7Rqk7oG1QxA

 

@VIPuts  Дуже круті і класні відео! Підписались! Не зупиняйтесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Revolver сказано:

от вам приклад один з найбільших каналів https://www.youtube.com/user/SonechkoProject

складність створення такого контенту не окупається, принаймні поки, 1 млн переглядів це 200-300уе

ну от всі клацнули по посиланню і дивимося-дивимося-дивимося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Revolver сказал:

на жаль, якраз російськомовна ніша дуже велика, а україномовна порівнянно мала (от вам приклад один з найбільших каналів https://www.youtube.com/user/SonechkoProject

Тут погоджусь, але ми не можемо бути певні, що за якийсь час і україномовна не стане більшою. Навколо мовного питання завжди чимало суперечок. Зараз бачимо, наскільки багато людей переходять на україномовні фільми, книги, передачі тощо. Думаю, що маркетинг не омине це увагою :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого скікльки дописів! Відповідаю, з подяками та своїми думками.

Головна ідея це розвиток малого, його це пре, і він навіть просить щоб ще щось знімати. Звісно як би за це кали гроші було б взагалі круто. Але я знаю реалії adwords та adsense в Україні і на величезні суми надії і не тримаємо. Але якщо до літа на фастфуд назбираємо то будемо щасливі :)
І звісно ж саме головне, це українська мова, приємно що є люди яким це подобається, хоча і змушений зізнатись що всетаки суржик в епізодах присутній... буду читати книжки українською )))

Всім дякую хто піжписався і хто ще підпишеться Дені - Дитяче шоу українською

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Давненько не відвідував ЛуцькБорд, Ось навіше відео, і на каналі їх більше... Ось прошло більше чим пів року, в кого які думки та ідеї, що змінити та що б додати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...