Перейти до змісту

Некоректна робота пропелерів відеокарти


Рекомендовані повідомлення

Усім привіт.  Маю трохи  проблему з відеокартою Radeon HD 7870. 
Відеокарта починає крутити свої вентилятори на максимальних обертах з моменту натискання кнопки живлення ПК  і   припиняє крутити вентилятори на максимальні оберти, коли температура графічного процесора досягає 65 градусів, тоді вони починають крутитися в нормальному режимі (приблизно 950-1050 обертів), і знову лупить на максимум (4500) коли температура опускається нижче 35 градусів. Якщо сидіти і бавитись (наприклад третього відьмака), то проблеми як би і немає, бо тоді температура ГП 70-75 градусів і оберти 1100-1150, але щоб посидіти в інтернеті і не вглохнути від шуму я мушу тримати згорнутими дві або й три такі забавки. Згорнуті вони так сяк підтримують температуру і відеокарта не гуде. Якщо не брати до уваги шум, то відеокарта працює нормально, не глючить і не тупить. 

Мало не забув. Сталося це десь через 5 днів піся того як я забрав її з ремонту. Ті хлопаки що ремонтували, називали той ремонт "реболт". Буду також вдячний якщо хтось пояснить що воно таке.
Може хтось стикався і може щось підказати. Буду дуже вдячний. 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставте програму msi Afterburner і встановлюйте оберти вентиляторів так як потрібно.

PS. Реболт це жесть, краще вам не знати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне щоб крутились повільніше. Повзунок

зазвичай з самого низу програми (fan, чи вентилятор намальований).  Зі відс

отки, бо живлення куллера 2пін (2 проводи),  оберти регулюються зміною напруги,  і програма може лише сказати %від номіналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Van120 сказано:

msi Afterburner  не  регулює оберти((( Змінює тільки вітсотки.

Після того, як перетягнув повзунок, необхідно натиснути кнопочку "Apply" (знизу під шкалою).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Serpent сказано:

Після того, як перетягнув повзунок, необхідно натиснути кнопочку "Apply" (знизу під шкалою).

Я розумію))). Справа в тім що це нічого не  змінює, окрім хіба що відцоткової шкали. Тобто після того як я тягну повзунок і ставлю його наприклад на 30 %, змінюється тільки шкала що відображає ті ж таки відсотки. На  оберти кулера і відповідно показники тахометра кулера це не впливає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівненська фірма. Неподалік від Діагностичного центру. Хардварсервісгруп. Багато разів ремонтував у них різноманітну техніку і завжди все було на найвищому рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...