Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Маю проблему: комп'ютер перевантажується під навантаженням (ігри, стресс тести).

Грішу на блок живлення, Chieftec CTG-550C.

Тому прошу допомоги: хто міг би позичити на вечір блок живлення 550Ватт і більше (аби було 2 6-и пінових коннектора на відеокарту)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Jl6owa сказал:

Маю проблему: комп'ютер перевантажується під навантаженням (ігри, стресс тести).

Грішу на блок живлення, Chieftec CTG-550C.

Тому прошу допомоги: хто міг би позичити на вечір блок живлення 550Ватт і більше (аби було 2 6-и пінових коннектора на відеокарту)?

Якщо конденсатори на мамці цілі, і температура комплектующих в межах норми 100% б.ж.

Якщо з подальшою купівлею можу запропунувати б.ж на заміну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Holy сказал:

не дивився чи є надуті конденсатори?

Конденсатори всі в нормі.

 

3 часа назад, nikblack сказал:

Якщо конденсатори на мамці цілі, і температура комплектующих в межах норми 100% б.ж.

Якщо з подальшою купівлею можу запропунувати б.ж на заміну.

На материнці теж все в нормі, по окремості відеокарта і процесор проходили стрес тести без нюансів.

Якщо є щось з модульне то готовий розглянути покупку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 1/10/2017 at 12:10, lord сказал:

Якщо бж працює, значить поломка не значна і ціна ремонту копієчна, віддай знаючим людям в ремонт(блок добротний і слід заморочитись ремонтом).Тут на борді є люди які можуть допомогти з ремонтом.

В мене батько займається електронікою, але поки спочатку хочу точно дізнатися причину.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку спробуй тестером помірятися просідання напруги. Якщо під навантаженням напруга просідає до 10,5В і нижче по 12В лінії і 4,5В по 5вольтовій то 100% блок. Блок або заслабкий, або зношений.

Якщо просідання немає, то скоріш за все інше залізо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...