Перейти до змісту

Зависає ноутбук після першого оновлення Windows 10 1607 (блекскрін)


Рекомендовані повідомлення

Lenovo B570e. Pentium B960. Nvidia 410M.

 

Зависає після першого оновлення ОС. Встановив Windows 10 Pro 1607 (SW_DVD5_Win_Pro_10_1607_64BIT_Russian_MLF_X21-07302.ISO). Одразу поставив на апдейт. Оновлення скачалися, встановилися, ребут... При виключенні продовжується оновлення, біжать відсотки і... чорний екран з підствіткою (чекав біля години). Пробував SW_DVD5_Win_Pro_10_1607_32BIT_Russian_MLF_X21-07301.ISO - те ж саме.

Переставляв разів 3-4 (два дистрибутива) - результат один і той же. Дистрибутиви офіційні і перевірені, ставив раніше n-ну кількість разів. 

Контрольні суми дистрибутивів вірні. Флешка справна. Образи пишу, як завжди, Windows USB/DVD Download Tool.

Смарт і поверхня вінчестера відмінні (фото). MemTest86 помилок не виявив (фото).

Від пилу чистив, термопасту замінив (раніше ноутбук не розбирався).

 

Коли я отримав ноутбук, на ньому було 2ГБ оперативки і Windows 7. Я добавив 1ГБ. Цікаво те, що перший раз ОС встановилася і оновилася без проблем (SW_DVD5_Win_Pro_10_1607_64BIT_Russian_MLF_X21-07302.ISO). Я все налаштував, софт встановив. Все було чудово. До того моменту, як я встановив Sims 4 (лінк). Інстал з діректами і фреймворками пройшов чітко. Гру не запускав. Після ребута (цього вимагав фреймворк, здається) чорний екран з підсвіткою. Відновлення різноманітними методами не давали результату. І після цього наступні перевстановлення ОС видавали блекскріни вже після першого апдейту свіжовстановлених ОС.

 

Пригадую, що перший раз робив не так, як наступні... Єдине: відразу після встановлення ОС ставив Intel Driver Update Utility, яка знайшла і інсталювала драйвер для чіпсета. Після ребута встановлював останній драйвер nvidia з офіційного сайту nvidia. А тоді вже стартував оновлення ОС. Попробую ще повторити таку послідовність. Хоча, раніше оновлював через саму ОС відразу і проблем ніколи не виникало (на інших системах).

 

Ваші думки?

 

IMG_20161227_072658660_HDR.jpg

IMG_20161228_064155486_HDR.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не довіряв автоапдейтам дров.

Накатую після встановлення:

- Чіпсет

- лан

- відео

- звук (якщо саме не підгребло)

- Інтел менеджмент

- і все решта.

 

Через криво встановлені дрова - криво стає апдейт.

Спробуй саме такий порядок як написав я.

А потім лише катай оновлення на саму систему.

 

АПД.

 

Можеш (для економії часу) після системи онлайн DPS  ;) (DriverPackSolution) 

Хоча я його вкрай рідко юзаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MaestroA сказал:

Ваші думки?

 

спробувати другий образ і поставити драйвера вручну без  Intel Driver Update Utility і тому подібного мотлоху. весь стандартний софт для ноутів який іде в комплекті або рекомендований виробником для встанволення це лишній процес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Через криво встановлені дрова - криво стає апдейт.

Спробуй саме такий порядок як написав я.

А потім лише катай оновлення на саму систему.

Можливо. Але таке зустрічаю вперше.

Спробую для початку свій перший варіант встановлення драйверів та оновлень, з яким до Sims 4 проблем не виникало.

 

26 хвилин тому, sanbOK сказано:

спробувати другий образ

Так ставив два різних розрядностей. Впевнений на 99%, що діло не в ньому.

Буду пробувати як останній варіант.

 

26 хвилин тому, sanbOK сказано:

без  Intel Driver Update Utility і тому подібного мотлоху. весь стандартний софт для ноутів який іде в комплекті або рекомендований виробником для встанволення це лишній процес

Intel Driver Update Utility - це офіційна утиліта з сайту Intel. На рахунок мотлоху погоджуюсь, його з сайту Lenovo я не ставив. Але оскільки на lenovo.com для Lenovo B570e драйвери чіпсета тільки під Windows 7, вирішив скористатися інтеловською утілітою пошуку драйверів для своїх продуктів. Вона мене також раніше не підводила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у декого при останніх оновленнях windows 10 були проблеми з драйверами, постав старіший білд до грудня 2016 і відключи поки обновлення windows. а то точно знаю що на оновлення від 16 чи то 17 числа було багато скарг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, MaestroA сказано:

Спробую для початку свій перший варіант встановлення драйверів та оновлень, з яким до Sims 4 проблем не виникало.

Не допомогло. Та сама фігня.

 

Пробую Windows 7...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Windows 7 став нормально. Встановив всі необхідні драйвера + апдейт сімки. Поки політ нормальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...