Перейти до змісту

Почистити клавіатуру планшетного ноута


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Є ноут, Dell Inspiron 7368 з діагоналлю 13 дюймів, складений дуже компактно, куплений кілька місяців тому в США. На нього було розлито трохи компоту, промокла ліва частина клави. Працює нормально, там ніби знизу прорезиновий захист від вологи, але самі клавіші зліва сильно залипають. Де в Луцьку можуть з гарантією розібрати та почистити клавіатуру від залипання і перевірити на наявність інших негативних наслідків чи ушкоджень від вологи?

P.S. клава вбудована в монолітний корпус типу так (в звичайному ноуті з окремою рамкою для клави я б і сам зміг замінити останню):

 

BVUwNaB8rfI.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

клава там зйомна, при потребі :)

знімається акуратно palmrest і канцелярським ножем по колу ріжуться платикові шляпки-фіксатори (на фотці червоним показав)

витирається спиртом\легко-мильною водою алюмінієва решітка і самі клавіши.

фіксатори на капельки цианоакрилу\епоксидки, збирається в зворотьному порядку.

нескладна процедура, повільно та уважно - на годину роботи.

7368.jpg


 



 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Deemon сказал:

клава там зйомна, при потребі :)

знімається акуратно palmrest і канцелярським ножем по колу ріжуться платикові шляпки-фіксатори (на фотці червоним показав)

витирається спиртом\легко-мильною водою алюмінієва решітка і самі клавіши.

фіксатори на капельки цианоакрилу\епоксидки, збирається в зворотьному порядку.

нескладна процедура, повільно та уважно - на годину роботи.

 

 

Дякую, що посвятили в процес, бо раніше не мав справи з ноутами менше 15 дюймів і з такими корпусами) Але гадаю, часу та бажання ковирятись в ще більш мініатюрній і новій техніці не хочу, довірю справу професіоналам :)

З варіантів дивився нотікс і таксофон, у них ніби з гарантією і репутацією все добре? Того й хотів в борди попитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нотікс - так

за таксофон - не можу сказати нічого, ніколи не стикався
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...