Перейти до змісту

Підключення до однієї супутникової антени два телевізора


Рекомендовані повідомлення

Виникла проблема, купую другий телевізор, який потрібно підключити до супутникової антени, розводка кабеля була зроблена з самого початку на дві комнати, залишилось підключити другий телевізор, щоб він показував незалежно від першого, що саме потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один тюнер і головки на два виходи... або за допомогою сплітерів розводити головки з одним виходом. (ІМХА вихід через ж... - повезе не повезе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, а як можна зробити радіопульт тобто щоб з другої кімнати я міг перемикати тюнер не бігаючи в першу кімнату де він стоїть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна, але для чого? Краще головки на два вихода і для кожного телевізора свій тюнер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю що краще, але треба знову визивати штрулів з фірми, старі головки вони заберуть в два рази дешевше, плюс нові двойні головки (3шт.)+тюнер, короче влітаю ще в один повноцінний комплект супутникової антени, незнаю що й робити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При нинішній вартості головок і тюнерів втратиш ти не набагато більше, ніж коштуватиме радіо пульт, зате зручно буде.

Я свої витрати оцінюю так. Якщо збираюсь щось купити, то вартість тієї речі ділю на приблизну кількість часу, на протязі якого збираюсь тією річчю користуватись. Якщо вартість тюнера (нехай $100) розділити на п'ять років, то получиться 27 копійок в день :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, а якщо врахувати що через 5 років тюнер можна буде ще баксів за 20 комусть втюхати, то вартість його використання стрімко падає до 22 копійки на день :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum +1

А якщо ще порівняти з витратами на кабельне телебачення, то взагалі суперова економія виходить :ninja:.

romarker

Тюнер по любому доведеться купувати, якщо хочеш різні канали на різних телевізорах дивитись. Ну з головками можна поужатись - я з сусідами поділився своєю тарілкою через спліттери. Правда, це не дуже надійно, і не зовсім зручно (деякі канали не показують)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

радіопульт десь 300 гривень коштує за такі гроші можна купити тюнер глобо чи євросат і кинути по ВЧ виходу сигнал з одного тюнера на другий, правда є обмеження в перегляді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня есть 2 и более телевизоров, хочу смотреть на них спутниковое телевидение!

Первый способ, самое дешевое решение, один ресивер а от него идет разводка по всем телевизорам, все показывают одно и тоже.

Второй способ, количество рисиверов соответсвует количесву телевизоров, на тарелку ставиться специальная головка, с нужным количеством выходов, все смотрят, все что хотят.

Третий способ, 2 ресивера подключены последовательно, первый включен, второй смотрит только ограниченное количество каналов, первый выключен, второй смотрит все каналы, очень удобно в сочитании телевизор компьютер.

А также возможны комбинированные варианты 1,2,3.

Розкажіть як правильно, пидключитися по третьому варіанту, хтось так пробував, які обмеження в каналах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож n_a_p про третій і говорив - ти зможеш дивитися тільки ті канали які знаходяться в даному піддіапазоні частот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось припустим - берем один ,єдиний Амос і....все получається!

По одному кабелю включаємо 2 тюнера!

Тільки перший залишаємо ,як є,..-без змін,а в другому виключаємо подачу напруги на конвертори.

Дві частоти 10722 і 10759 - і більше нічого імпортного не сканувати -ось і все працює!

Тільки тут одне правило невеличке--перший тюнер НЕМОЖНА вимикати з розетки! (я думаю зрозуміло чому).

Те саме можна і по любому іншому супутнику зробити, соблюдаючи полярізаціі і модуляціі 22кгц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую ВСІМ за поради, буду мудрувати, що для себе в даній ситуації вибрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли міняти головки, їх потрібно наново настроювати на супутники, і чи можливо це зробити самому, без досвіду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зробити можна і самому - головне, щоб не високо було. Якщо не хочеш перестроювати, то можеш просто акуратно кріплення відкрутити і на місце старих поставити подвійні. І взагалі тарілку повністю можна поставити самом - нічого складного нема, головне прямі руки. ПОШУКай в інтернеті є купа порад по налаштуванню тарілки, навіть тут викладували. Я всім своїм сам ставив, Але то на приватних будинках було.

З.І. ВИЩЕ другого поверху самому краще не лізти, або настроювати на землі а потім вішати на стіну - але якості дуже важко добитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закріпити припустим я зможу, но на тюнері настроїти не знаю як, їх потрібно розпізнати як нові головки, а потім вже настроювати на супутники?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як нові головки розпізнавати не треба. на те вона і називається універсальна, хіба що як попутає провода в настройках тюнера порти дісека прописувати треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інструкції до тюнера буде все розписано (я ж не знаю який ти візьмеш). Тобі треба тюнер, нові головки, дісек (перемикач на головки, схожий на звичайний сплітер для розведення телевізійного кабелю). Коли закріпиш головки, від них до дісека ведеш кабель, а потім з виходу дісека на тюнер (тобто ще один кабель заводиш). Той кабель що з нового дісека підводиш до друого тюнера, в налаштуваннях тюнера вказуєш до якого порта дісека яка головка підключена і всьо... Витрати складуть на три голови 15х3$ -головки, дісек 2,5$, тюнер від 48$, кабель 10$, конектори 1$. Всього 106,5$. Ціни приблизні беру по пам"яті. Витрата багато в чому залежить якого тюнера ти хочеш взяти, можна взяти і за 30 баксів б/у, ну а верхню межу я навіть не скажу, орієнтуватись треба десь на 150-200$.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то,навіть досвідчені установщики через *дайсік*не настроюють.Краще напряму підключай тюнер до кожної головки.Один супутник настроїв,перекрутив на іншу головку...І-т.д.А вже потім *дайсік*чіпляй.Тільки тюнер за 48 не бери,то такий*металобрухт*....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я один разок екстремалив :ok2: Через дісек... головне запам"ятати на якому порті яка головка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, ставлять ще четверту головку, це на який супутник, і що на ньому буде показувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставлять на Астру - дивитись там зараз практично нема що - лише кілька каналів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...