Перейти до змісту

Продам аератори для економії води


Svetlana

Рекомендовані повідомлення

Отже, така історія, купила я собі аератори для економії води. Замовила, отримала, поставила. Аерують, мені подобається. Але сьогодні приходить повідомлення, отримати замовлення знову. Прийшла на Нову Пошту, виявляється помилково прислали ще раз. З продавцем домовилась, як буде в Луцьку, то забере. Але вирішила розмістити оголошення, можливо хтось захоче купити собі /все ж за доставку платити не треба/. Аератор на 3 л/хв - потік спрей (ніби як душ) - 60 грн., аератор на 1,7 л/хв - 80 грн. Додаю фото. Реально води вибігає менше, а враховуючи теперішні драконівські тарифи, думаю, тема актуальна. Тел. 050-378-47-35

Фото 2. -3л/хв потік спрей

Фото 3,4 - 1,7 л/хв - вода перемішується з повітрям

http://goodlife.com.ua/

[email protected]

 

20161109_172551.jpg

20161109_172636.jpg

20161109_172653.jpg

20161109_172708.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь
Untitled-1.1441799404.jpg

 

Зазвичай з крану за 1 хвилину витікає 10-12 літрів води. За час ранкового вмивання ви витрачаєте близько 50 літрів води, 40 із яких дарма. Інтернет-магазин GoodLife пропонує вирішення проблеми із великими комунальними витратами. Водозберігаючі насадки на кран з різним літражем зменшать витрати на комунальні послуги вдвічі. Комфорт користування краном не змінюється. Потік залишається незмінним, але завдяки технології виготовлення, кількість витраченої води зменшиться на 50-70%. Вода перемішується з повітрям і потік стає м'яким і насиченим бульбашками. Таким чином ви зекономите від 85 гривень, використовуючи одну насадку, та близько 200 гривень якщо придбаєте набір.

Таким чином пристрої окупляться за 1,5–2 місяці, а термін їх використання 10 років.

 

Ще інформація, я заміряла використання води, то вийшло в мене той, що 1,7 л/хв- в мене десь 2,14 л/хв, а той, що 3 л/хв - десь 2,4 л/хв. Відео додаю.

20161109_180021.mp4

20161109_180344.mp4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нових змішувачах він вбудований, а до старих кранів - аератор не причепиш (тай ціна не оправдано висока)

ну і якщо потрібно набрати 1л води - то з крану не витече менше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, flashmax сказано:

до старих кранів - аератор не причепиш (тай ціна не оправдано висока)

Він стандартний. Вчепиш, кран не радянський (круглий).

15 хвилин тому, flashmax сказано:

ну і якщо потрібно набрати 1л води - то з крану не витече менше

також обговорювали (був уже подібний подавець)

 

Крім того, сантехніки жаліються, аератор створює додатковий тиск на клапани. В багатьох вириває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, Zheny@ said:

Крім того, сантехніки жаліються, аератор створює додатковий тиск на клапани. В багатьох вириває.

я от задумався над цією штукою, а тут такий вброс...

поясни мені як не сантехніку – як аератор створює тиск ?

бо я собі уявляв що вода під тиском подається в систему водопостачання і цей тиск може лише зменшуватися якщо у всіх квартирах одночасно крани відкрити.... но млін не збільшуватися

і чому трішки відкритий кран (з аератором) створює тиску на клапани більше як закритий кран ?

я не фізик, мо туплю... поясніть хтось

 

P.S.: бо звучить як продовження розмови, яку я вчора зранку слухав на сходах поки до офісу піднімався. Якась тьотя сантехніку каже "Піди подивися унітаз типу тече" і отримує грандіозну відповідь "Нє*єр туда срати"...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чувак, ти походу лише запутуєш...

питання з фізичним нахилом – чому при відкриванні крану збільшується тиск на клапани ? поідеї тиск в водопроводі рівномірно розділений (при умові однієї вистоти) і якщо воду спускати то він мав би лише зменшуватися. Та і то щоб це поміити то треба дуже багато кранів відкрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Соромітник сказано:

чувак, ти походу лише запутуєш...

питання з фізичним нахилом – чому при відкриванні крану збільшується тиск на клапани ? поідеї тиск в водопроводі рівномірно розділений (при умові однієї вистоти) і якщо воду спускати то він мав би лише зменшуватися. Та і то щоб це поміити то треба дуже багато кранів відкрити.

То зі сторони крану же на клапані не нульовий тиск, не вакуум. А аератор, який затримує воду, створить додатковий тиск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не нульовий ясно. Там тиск з "труби". І цей тиск максимальний при закритому крані певно ж. І через яку б ти дирку не випускав воду – той тиск не стане більшим.

Чи ні ?

Чи мається наувазі що створюється тиск типу ззовні в зворотній бік із-за того що аератор не пропускає весь потік ?

Так він всеодно не може бути більшим за той що тисне з "труби" бо тоді б млін вода не текла а засмоктувалася. Він має бути такий же поідеї бо є дірочка через яку тече вода.

 

Підозрюю що аератор тут ні до чого, зірвати мало і без нього. І зривало скоріше за все коли крани були закриті.

Серйозно народ. Поясніть хтось, бо якийсь конфлікт логіки з досвідом професійних сантехніків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Соромітник сказано:

Ну не нульовий ясно. Там тиск з "труби".

Як відкриваєте клапан на змішувачі, тиск в гусаку не з труби, а менший, бо вода стікає, коли буде стримуватись аератором, тиск буде більший, а коли закрити ще й аератор рукою, тоді тиск може досягти тиску труби (якщо зможете втримати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так чому вириває клапан ? ладно якби виривало аератор – було б зрозуміло. Але чому клапан ? і куда його вириває ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Соромітник сказано:

так чому вириває клапан ? ладно – вириває аератор, було б ясно. Але чому клапан ? і куда його вириває ?

це вже інше питання, але тиск збільшує ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но ж не робить його більшим за тиск з труби, погодься

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Соромітник сказано:

Но ж не робить його більшим за тиск з труби, погодься

відкрий воду на всю. Щоб з гусака шурувало . І пробуй закрити пальцем воду. Шо буде?

Аератор - робить те ж саме.

Така схема (з аератором) одразу знайде "слабкі" місця у водопроводі.

 

Щодо сантехніків, то просто переповів те, що чув від 2-х різних людей. Від сантехніків.

Апд. Тиск створюється зворотній.  І шкодить, зазвичай, гумовим прокладкам. А їх у сантехніці не відміняв ніхто.

Пришвидшує знос.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Така схема (з аератором) одразу знайде "слабкі" місця у водопроводі.

 

угу,

так і є,

в схемі з "аератором" вузьким місцем  є сам аератор, і все що до нього буде під тиском,

якщо в між гусаком і краном і проблемна прокладка - буде текти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zevs_Isver сказано:

якщо в між гусаком і краном і проблемна прокладка - буде текти

так і є.

А якщо ще десь крани в магістралі, не зовсім якісні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

економія є. Коли посуд миєш і душ приймаєш. Менше "зайвої" води тече.

Але для приготування їжі / прання і т.п. де потрібні саме літри - ніякої економії. Лише дратуватиме швидкість натікання води.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

так і є.

А якщо ще десь крани в магістралі, не зовсім якісні....

нууу,

не зовсім розумію до чого тут це.....

 

але в вигляді реклами:

досі користуюсь аераторами отриманими для тесту

от тут

бомбезні штуки,

ті що купував на базарі до того - жахливі китайскі підробки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

економія є. Коли посуд миєш і душ приймаєш. Менше "зайвої" води тече.

Але для приготування їжі / прання і т.п. де потрібні саме літри - ніякої економії. Лише дратуватиме швидкість натікання води.

 

угу,

нема кнопки "поддєржал"

 

набрати каструлю треба мати терпіння 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, Zheny@ said:

А якщо ще десь крани в магістралі, не зовсім якісні....

Женя, ти реально не розумієш що тиск піднімається тільки в проміжку від аератора до клапана в крані ? за клапаном в магістралі він суттєво більший завжди і ти на нього ні краном ні аератором не впливаєш. Якщо потечуть – то лише прокладки в крані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Соромітник сказано:

Якщо потечуть то лише прокладки в крані.

це точно.

Але ж і труби у людей різні. І крани і т.д.

Не буду спорити.

Думаю, ти для себе висновки зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver , дякую, почитав ту тему, все трохи зрозуміліше стало. Тра замовити. Тільки от чувак тему схоже закинув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Соромітник сказано:

Тільки от чувак тему схоже закинув

бусінес не склався :)

Походу, панянка також закине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як тема вже розігналась не зовсім до продажу, а обговорення - вставлю своїх 5 копійок

Передісторія
 

Сьогодні зателефонувала сусідка із питанням: кого краще визвати, щоб подивився колонку - майстра із Волиньгазу чи приватного спеціаліста, і якщо друге - чи є у нас якісь знайомі, чи номери таких людей. На питання власне " а в чому проблема" отримав відповідь типу "ну щось не працює, не загоряється, мушу відкривати воду в ванні щоб на кухні помити посуду"

Поясню: в квартирі стоїть газова колонка. Якщо відкрити воду на кухні- вода іде, колонка не загоряється- відповідно вода не гріється.

Якщо відкрити кран у ванні- все прекрасно працює- колонка загоряється, вода нагрівається- все працює як і повинно працювати.

І тепер розв'язка. Прийшли, подивилися, попитали. Виясняється, місяць тому власниця поміняла мойку в кухні- і поміняла змішувач на новий, з аератором "в базовій комплектації", так сказать.

Відкрутили аератор- все працює, колонка загорається. Закрутили- не працює. Прочистили аератор, закрутили- колонка загорілась, але горіла не на всю моц. Напевно впливає засміченість всередині аератора. Зняли. Власниця не наполягала на його встановленні- в неї ще немає лічильника на воду- їй все одно на економію, лиш би працювало.

Фізика така: колонка не працює, коли кран закритий- логічно, щоб вода в системі не закипіла. Не працює, коли малий потік- не вистачає тиску в редукторі колонки, щоб натиснути на мембрану яка, в свою чергу, відкриє газ. Із засміченим аератором якраз така історія. А коли відкриваєш воду у ванні- тиску вистачає, щоб запалити колонку- воді нагрівається, і коли при цьому відкрити кран на кухні- в ванні напор трішки зменшиться, а в кухні буде іти тепла вода, так як колонка горить. Якось так.

Не знаю від чого це залежить - від якості води, чи від відсутності фільтрів на вході в квартиру, чи ще від яких факторів, але факт, що такого роду річ має властивість засмічуваться, і , відповідно, зменшувати потік води, має місце.

Не знаю, як справи з тими, що продаються- можливо вони розбираються? Або конструктивно по ішому влаштовані. Не знаю.

Висновок можна зробити такий:

Hide  

якщо в домі стоїть бойлер, або централізоване постачання теплої води- можна пробувати ставити.

Якщо є колонка- можливі сюрпризи через деякий час.

Якщо немає лічильника на воду- штука абсолютно непотрібна з практичної точки зору, питання тільки у екологічній свідомості власника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...