Перейти до змісту

Шукаю групу для занять спортом ввечері


serhiy.k

Рекомендовані повідомлення

Колись ми у себе в селі вечорами грали в футбол, але ті, що грали, пороз’їжджалися :(  А відсутність вправ вже бачу, як негативно впливає на моє здоров’я. Можливо є десь група, що декілька разів на тиждень вечорами займається спортом, наприклад, граєте в футбол, але може бути і біг чи якісь інші заняття, де можна набігатись. Я би хотів приєднатись до такої групи, якщо візьмете. Може бути і не лише ввечері, а також зранку, бо робота у мене з 10-ї години. Мені 41 рік. В шкільному віці займався спортивним орієнтуванням досить довго (в Мукачеві), теж дуже люблю цей вид спорту.

 

Якщо такої групи нема, нема з ким в футбол пограти чи хоча б побігати, тоді, якщо назбирається тут така група, ми могли б пошукати разом поле чи зал, щоб орендувати, наприклад. 

 

Якщо взагалі нічого з того не вийде, тоді, доведеться йти в тренажерний зал, хоча я більше люблю рухливі  види спорту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Добре, наразі нічого не знайшов, тому хочу спитатись, хто би хотів приєднатись, щоб побігати і трохи на турніках позайматись? Місце щоб перевдягнутись є, також є тулает, душ (ванна) з бойлером. Це біля замку Любарта, Кафедральна 25. Можна використовувати стадіон 8-ї школи (точно номер не знаю, це навпроти старого ринку, біля медколеджу). Для мене оптимальний час початку - це 18:30—19:00, можливі дні - віторок, середа, четвер, в крайньому випадку може бути понеділок. Поки що думав двічі на тиждень, можна потім змінити. Кому цікаво, пишіть тут, або в приватні повідомлення чи дзвоніть 0664324732. Сергій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Я перепрошую, але ніхто не відгукувався, і тому я ще до вашого повідомлення записався в тренажерний зал ЛНТУ, там місяць (12 занять) коштує 160 грн. Але можна подумати, якщо для вас це ще актуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, serhiy.k сказал:

Я перепрошую, але ніхто не відгукувався, і тому я ще до вашого повідомлення записався в тренажерний зал ЛНТУ, там місяць (12 занять) коштує 160 грн. Але можна подумати, якщо для вас це ще актуально.

 

Можна подробніше про цей зал? Кількість людей, які ходять за раз, чи вистачає місця,, які умови, тренери, які тренажери, цікава люба інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в тренажерному залі перший раз, тому не знаю, з чим порівнювати. Зал там не дуже великий, тренажерів приблизно 25 і одна бігова доріжка, тренер один, він мені все пояснив, розповів що робити і скільки разів, завели зошит, щоб відмічати, що і скільки разів робив і щоб нічого не пропустити. Сам зал працює з 17:30 до 21:00 кожен день крім неділі. Можливо в інший час там займаються студенти, або роздягальна використовується для інших секцій, не знаю. Я приходжу на другу частину, то людей небагато, до п’яти, якщо ж приходити на півшосту, то можливо людей і більше. В рекламці написано, що працюють і з 6:30 до 8:30, але тренер нічого про той час не казав, може нікого нема то й він не ходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...