Перейти до змісту

Ціни на квартиру


DrFaust

Рекомендовані повідомлення

Народ є запитання, скільки може коштувать 1-но кімнатна квартира на 4 поверсі по Грушевського (балкон напроти стадіону) . Будинок 5 поверховий старого зразка. А то навіть незнаю ціни орієнтовочної, хоть наштовхніть ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

офтопік: як на мене, то квартира з вікнами на стадіон те ж саме що біля злітної смуги аеропорту. І ціна має бути відповідною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтопік: як на мене, то квартира з вікнами на стадіон те ж саме що біля злітної смуги аеропорту. І ціна має бути відповідною.

хороший стеклопакет решит проблему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офтопік: як на мене, то квартира з вікнами на стадіон те ж саме що біля злітної смуги аеропорту. І ціна має бути відповідною.

хороший стеклопакет решит проблему

Броблеми немає, шум від стадіону питання відносне і не настільки критичне, так що продаю не із цієї причини, там жив мій покійний батько а сам я живу в іншому місті і смислу тримати цю квартиру небачу ніякого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

де-то так, есть сайт http://expres-neruhomist.com.ua.

Хоч він і тяжкуватий, але загальну картину пропозицій по нерухомості можна побачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз 1 кв.метр = 1200-1300$ Хоча тепер квартири дуже дорокшають, тому можлива вартість 1500$ за квадрат!..

Раджу оцінити квадратно, десь по 1300$ +торг+аргументи! А краще скористатись послугами компанії, хоча тоді прийдеться сплатити близько 2% від вартості, але зато отримуєте повну фіксацію ціни!(докладніше можу порадити в ПМ, ато рекламу розводити небуду!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...