Перейти до змісту

Продам/обміняю пуховик новий


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

Продам або обміняю з вашою чи моєю доплатою пуховик новий, виробництва туреччина, 70% пух, 30% перо. Причина продажу - завеликий розмір.
розмір 52.
рукав - 68см
плечі- 55см
довжина замка - 70см

Ціна 1800грн

Можливий обмін на монітор 20-22"/ системник з мінімальними характеристиками для гри в WOT/ цифровий фотоапарат або інші речі, пропозиції пишіть сюди чи в ЛС.

Можливо торг.

Показать содержимое  

281277560_1_1000x700_puhovik-noviy-lutsk.jpg281277560_2_1000x700_puhovik-noviy-fotografii.jpg281277560_3_1000x700_puhovik-noviy-muzhskaya-odezhda.jpg281277560_4_1000x700_puhovik-noviy-moda-i-stil.jpg281277560_5_1000x700_puhovik-noviy-volynskaya-oblast.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя порада, зроби цікавіші фото або навіть застібни всі замки і закльопки та сфотографуй на комусь у кого відповідний розмір. без такого, як на фото фону і з нормальним освітленням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Такер Цікаво а що від фону щось залежить? Чи покупець у фоні буде ходити а не в пуховику? Якби було на кого одіти то потреби в продажі не булоб. І що там не так з освітленням, все чітко і добре видно до того ж нова куртка, там нема дефектів щоб їх роздивлятись.

Потрібно буде додаткові фото чи заміри звертайтесь добавлю, за пораду дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Dieselsmart сказал:

@Такер Якби було на кого одіти то потреби в продажі не було б.

на здоров"я.

Є люди у яких розмір підходящий але пуховик у них вже є, або не мають грошей або попросту не потрібний він їм.

 Дуже часто, що на фото річ гірше виглядає ніж вживу тому потрібно якомога реальніше передати його вигляд і на манекені одяг має привабливіший вигляд ніж на вішачку на дверцятах шафи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Такер сказал:

Є люди у яких розмір підходящий але пуховик у них вже є, або не мають грошей або попросту не потрібний він їм.

А я їм чим можу зарадити, людей багато а проблем ще більше.

Не має наразі в мене манекена і людини підходящого розміру, а кому знадобиться річ то й вживу поміряти і передивитись не проблема і реальному покупцеві байдуже яка там шафа чи вішачок. Надалі просив би вас не захламляти дописами не по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Зацікавило, скинь контактний номерок в ПП :D, давно його придивляюсь :D, розмір наче трохи замалий, але то не факт :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...