Перейти до змісту

потрібен PR-менеджер


kinder911

Рекомендовані повідомлення

На постійну роботу, :lol: (повний робочий тиждень) на вакантне місце PR-менеджера в маркетингове агентство потрібен молодий чоловік/жінка.

Обов'язково в/о, бажано гуманітарна, деж тут професійних піарників знайдеш... В ідеалі шукаємо людину з поєднанням здібностей менеджера :D , рекламіста ;) , журналіста :) . Важливо, щоб міг писати людською мовою на різні теми, швидко в'їзджав/ла в тему.

Це має бути комунікабельний/на товаристський/ка людин/на :D

Ставка: 300 у.о. + відсотки від проектів.

Резюме на мило - [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На постійну роботу, :lol: (повний робочий тиждень) на вакантне місце PR-менеджера в маркетингове агентство потрібен молодий чоловік/жінка.

Обов'язково в/о, бажано гуманітарна, деж тут професійних піарників знайдеш... В ідеалі шукаємо людину з поєднанням здібностей менеджера :D , рекламіста ;) , журналіста :) . Важливо, щоб міг писати людською мовою на різні теми, швидко в'їзджав/ла в тему.

Це має бути комунікабельний/на товаристський/ка людин/на :D

Ставка: 300 у.о. + відсотки від проектів.

Резюме на мило - [email protected]

а чому молодий відразу - підозріло якось - і в літах люди уміють добре писать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пані Ірина!

Яку компанію ви представляєте, якщо не секрет?

Підозрюю, що cdma)

І що входить в обов’язки такого манагера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше того хочу добавити якщо це дійсно із cdma, а вам сисадміни чи начальники технічного відділу(директор відділу вцілому) не потрібні ? а то і такі перли тут водяться .. зараз маю свою фірмочку (провайдер), як то кажуть все налагодив а часу вагон, а ми ж люди жадібні от і шукаємо де ще можна було б заробити :90:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щирі співчуття, колеги! Такі люди, яких Ви шукаєте, рідкість. І цінуються на вагу золота. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не cdma, і не Ірина! ;)

Наступного разу на слідчого вакансію кину, бо такі шерлокі-хомси кругом!

Нормальна контора, не одіозна і доволі перспективна: як загалом, так персонально.

Надійшло 4 резюме і я приємно здивований. Сподіваюсь ще отримати, адже конкурс триває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не cdma, і не Ірина! :D

Наступного разу на слідчого вакансію кину, бо такі шерлокі-хомси кругом!

Нормальна контора, не одіозна і доволі перспективна: як загалом, так персонально.

Надійшло 4 резюме і я приємно здивований. Сподіваюсь ще отримати, адже конкурс триває...

жалієтесь на віідсутність спєців і на таку зарплатню запрошуєте...

угу

щас

все кинули і до вас пішли тексти писати за 300 баксів.

спєци є... повірте...

але вже всі і так гарно дихають...

є кращі пропозиції - пишіть мені в лічку або в аську - поспілкуємось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 300 у.о. + т.д. я шукав, взагалі-то, заміну на своє овакантнене місце. А паралельно знайшов кадри у свій новий проект.

Тут буде де реалізуватись, йдеться про напрямки, які ще ніхто в області не освоїв. Скоро про це гудітиме вся Волинь. Наразі тему можна закривати: результат є.

Всім дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...