Перейти до змісту

Куплю кардіо датчик


Poison

Рекомендовані повідомлення

І так цікавить кардіо датчик який буде працювати по блютусу з смартфоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ось такий. протокол BLE (тобто потрібен Bluetooth 4.0 як мінімум та андроід 4.2+ чи iOS7+). працює бездоганно, але не користуюсь, бо щось полюбив ANT+ )

 

якщо цікавить – пиши в приват. звичайно ж буде трохи дешевше, ніж на ali )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є непоганий смарт-навігатор з ANT+, а також трохи девайсів. але є мінус – офіційна підтримка ANT+ в андроід девайсах закінчилась ще в 4.0.4. тобто майбутнє за BLE

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну. В мому Samsung galaxy S7 є ANT+ ;) Да і в більшості просунутих велокомпів якраз використовується ANT+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мав на увазі саме сонерік ) скажу по секрету, що навіть в аймобілко можна добавити ANT+ за допомогою невеличкого перехідника. а теоретично до будь якого телефона, що має UTG. в велокомпах ANT+ активно просуває Garmin

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Shkoder сказал:

я мав на увазі саме сонерік ) скажу по секрету, що навіть в аймобілко можна добавити ANT+ за допомогою невеличкого перехідника. а теоретично до будь якого телефона, що має UTG. в велокомпах ANT+ активно просуває Garmin

Саме так http://www.olx.ua/obyavlenie/kardiodatchik-pulsometr-adidas-micoach-hrm2a-ant-iphone-ipod-IDhtdTm.html з перехідником.  Можливо створити тему по додатковому спорядженню на велосипед?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це ж не спорядження, а так, дрібничка, що не дає тобі померти, коли ти бахнув кавки та думаєш, що виїдеш он на той підйомчик тримаючи середню 35 )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так саме тому і купляю ,що після підйомчика в очах потемніло і заболіло  в лівому боці ,бо мозгів немає і я вирішив ,що мені 20 років і я магу!!! (ідійота кусок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...