Перейти до змісту

Підкажіть по підключенню вбудованої варочної поверхні


KAY

Рекомендовані повідомлення

Маю нестандартну проблему. Дісталися мені електрична духовка, і електрична варочна поверхня Siemens з різних комплектів, хочу їх підключити.

Пробував розібратися сам, призначення деяких виводів залишається незрозумілим. В гуглі можливо погано шукав, але находив хіба що купу інформації як прикрутити кабель з вилкою до клем на духовці, максимум - як замінтити нагрівач.

Строго не судіть, все робити за мене не прошу, хоча б підкажіть що шукати. Є бажання розібратись. Пропозиції "викинь і купи новий комплект", "не лізь, там 220!!!", "заплати майстру, нехай підключить" і т. п. наразі будуть відхилятись, можете навіть не писати.

 

Отже, на духовці встановлені безступінчаті регулятори

Показать содержимое  

20160824_155546_LLS.jpg

Hide  

 

з духовки до "верху" виходить один розєм із 13 дротами.

Показать содержимое  

20160824_163545_LLS.jpg

Hide  

 

Дроти N0, L0 зєднані напряму з входом силової вилки: N - нуль, L - фаза

Дроти, позначені L1, N1 - виходять із першого регулятора. При умові повернення регулятора в положення "включено", замикаються на проводи фаза і нуль на силовій вилці відповідно.

L2, N2; L3, N3; L4, N4 - все аналогічно, йдуть від регуляторів 2, 3, 4.

Дроти 2 і 4 виходять з регуляторів 2 і 4, тестером нікуди не дзвоняться, їх призначення не визначив

Показать содержимое  

20160824_162154_LLS.jpg

Hide  

 

Варочна поверхня, наскільки я зрозумів має 3 сенсорні кнопки, які включають додаткові секції нагріву. також є 4 лампочки - індикатори.

Показать содержимое  

20160824_163750_HDR.jpg

Hide  

 

з неї виходить 4 розєми. три розєми мають по три дроти, четвертий - чотири.

по два дроти з кожного продзвонюються тестером від 30 до 45 Ом, це нагрівачі. Нагрівачі складаються з однієї спіралі. Додаткові секції, наскільки я зрозумів, включаються через реле сенсорною кнопкою

Показать содержимое  

20160824_160259_LLS.jpg20160824_161035.jpg

Hide  

 

З розєма, на якому 4 дроти, два йдуть на нагрівач, третій зєднаний із всіма нагрівачами, зі спіраллю не дзвониться, четвертий йде до лампочок.

Показать содержимое  

20160824_161253.jpg

Hide  

 

Дроти, що на розємах по 3 дроти: два дзвоняться як нагрівачі, третій йде до плати з реле.

Показать содержимое  

20160824_160601.jpg

Hide 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...