Перейти до змісту

Комунікатор I-mate pda2k


Рекомендовані повідомлення

Купив тут на днях комунікатор I-mate pda2k. Питання до тих хто користується WM чи можна встановити новішу операційну систему (хочаб 5.0)?

Встановлено зараз windows mobile 2003 second edition версія 4,21,1088

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

XDA developers - тут все що тобі потрібно вплоть до ВМ6.

дякую за сайт але я англіську розумію на елементарному рівні. тому трохи з ним важко розбиратися

Скачав прошивку PDA2k_WWE_14000_176_11200 бо у мене стоіть 4,21,1088. чи потрібні ще якісь додаткові програми для перепрошивки комунікатора? бо писало на сайті просто прошивка для I-mate pda2k. 38,6мб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

де в луцьку можна занести на ремон це щастя. усе робить але коли на днях купив наушники (на 2,5 мм) виявилось шо в ньому непрацює або працює з перебоями лівий канал.

де можна перепаяти гніздо під навушники. головне щоб швидко і якісно і якщо зтось знає скільки це приблизно буде коштувати напишіть з мене +1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де в луцьку можна занести на ремон це щастя. усе робить але коли на днях купив наушники (на 2,5 мм) виявилось шо в ньому непрацює або працює з перебоями лівий канал.

де можна перепаяти гніздо під навушники. головне щоб швидко і якісно і якщо зтось знає скільки це приблизно буде коштувати напишіть з мене +1.

Ну я паяв би сам. Всередині це той самий РС, але розбирати нада по офіційному даташиту.

3.ЬІ. А навушники перевіряв? Може в них проблема!

Тут лежать запчастини для Кутеків, може заодно і ремонтом займаються. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розбрирається цей смарт досить просто. Немає там нічого такого заковиристого. Але перед тим, як лізти й паяти, варто було б добре навушники перевірити.

Прошивка там з трьох частинок. Можна й окремо їх шити. Для початку треба ActiveSync встановити. Потім запускаємо прошивальщик, має визначити підключене обладнання, показати поточні верстії прошивки і те, що маємо прошити. Нажимаємо Upgrade i далі - діло часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишу з комунікаора вибачайте за написання

наушники перевіряв

підключав від Nokia 5300 (від двох різних), пробував через перехідник 2,5 на 3,5 теж саме

розібрати його уже хочу давно але якось бажання нести на ремони немає

прошивати буду на днях

я так зрозумів що він прошивається як простий телефон (це я знаю бо уже приходилось перепрошивати свій старий сіменс, там такий самий принцип - update і діло часу)

ще одне питання до знавців: яку флешку за об'ємом максимум можна поставити?

зараз стоїть microSD з перехідником на 2 GB

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 sanbOK

На перший раз просто повиправляв твої пости, а надалі буду наказувати. Я також часто пишу на форум з комунікатора, але ніхто не відрізнить мої пости з комунікатора від тих, що я пишу з комп'ютера (хіба що модератори чи адміни по IP адресі відрізнять). Якщо не маєш української клавіатури для Windows Mobile -- попроси, думаю що маса народу без проблем може з тобою поділитись. Або просто пиши російською мовою чи транслітом, якщо немає української розкладки -- це буде краще, ніж так ґвалтувати українську. І за правописом слідкуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хорошо буду писать по-русски если так будет лудьше просто постоянно переключаться с украинскогона на руский немного задалбивает

сори за офтоп может у когото есть украинизатор для клавиатури или ураинская виртуальная клава буду признателен тому кто загрузит патч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хорошо, буду писать по-русски если так будет лудьше -- просто постоянно переключаться с украинскогона на руский немного задалбивает

сори за офтоп, может у когото есть украинизатор для клавиатури или ураинская виртуальная клава? буду признателен тому кто загрузит патч

Перше попередження... Ще один пост з такою кількістю помилок -- заробиш Read Only на 5 днів.

Нарахунок віртуальної клавіатури -- уточняй під яку версію Windows Mobile вона тобі потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто "в танку" i небачить вище "квадратного вiконця" модель Windows Mobile в першому постi .... тобто WM 2003 SE

Далi написав з помилками через те що швидко вiдписував i до тогож моя рiдна це укр. мова

Дожились уже за роздiловi знаки попередження .... у мене просто нема слiв, лише матюки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За офтопік і прерікання з модератором sanbOK отримав бан на 10 днів. Хто наступний?

2 sanbOK:

вище "квадратного віконця" ти писав що шукаєш прошивку з новішою версією вінмобайла. Я не телепат (і сумніваюсь що в нас на форумі такі є) і не бачу звідси, чи за 27 днів ти спромігся поставити прошивку з новішою версією Вінмобайла, чи ні. Особисто в мене знаходження прошивки, її скачування, бекап всієї потрібної інформації, перепрошивка, відновлення з бекапа і установка всіх потрібних мені програм займає ну максимум години 3-4, іноді трішки більше, якщо інтернет повільний.

Нарахунок розділових знаків (хоча там були не тільки в розділових знаках помилки), читаємо пункт 2.4 Правил конференції "Залізо":

2.4. Забороняється в переписці вживати незрозумілі скорочення, явний суржик і навмисну безграмотність.
Твій стиль написання я вважаю навмисною безграмотністю. А "написав з помилками через те що швидко відписував" -- мене не хвилює. Не відписуй швидко, і все буде добре.

Далі, якщо в тебе немає слів, то краще просто помовчи, а матюків в тебе в аватарі вистачає. Якщо через 10 днів аватар буде все ще той самий, отримаєш бан на місяць. А там і до перманентного недалеко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я наступний.

Далі, якщо в тебе немає слів, то краще просто помовчи, а матюків в тебе в аватарі вистачає. Якщо через 10 днів аватар буде все ще той самий, отримаєш бан на місяць. А там і до перманентного недалеко.

Наскільки я знаю, напис на аватарі перекладається щось на зразок: "Обережно, ненормативна лексика".

За банити треба?

І чогось він з цим аватаром вже довгий час, а актуально стало це тільки тепер. Чому?

Чи просто нема до чого причепитись?

Мені теж було страшно перший раз телефон перепрошивати...

Може людина хотіла лише взнати всі ньюанси. Що в цьому такого поганого?

Я не телепат (і сумніваюсь що в нас на форумі такі є) і не бачу звідси, чи за 27 днів ти спромігся поставити прошивку з новішою версією Вінмобайла, чи ні. Особисто в мене знаходження прошивки, її скачування, бекап всієї потрібної інформації, перепрошивка, відновлення з бекапа і установка всіх потрібних мені програм займає ну максимум години 3-4, іноді трішки більше, якщо інтернет повільний.

Наскільки я знаю, Саньок перепрошивав телефон один раз і то з моєю допомогою.

Я дуже сумніваюсь, що ШАНОВНИЙ Plum отак зразу перший раз перепрошив свій перший девайс витративши навсе-провсе 3-4 години, нічого ні в кого не уточнюючи, не шукаючи певної інформації.

Якщо ти такий спеціаліст, допоміг би краще!

З.І.: Набридло свавілля деяких модераторів по відношенню до користувачів. Вища каста?

З.З.І.: Не у всіх в школі (вузі) добре було з українською (російською) мовою. В нас тут не форум лінгвістів, деякі помилки можна і пробачити.

МОЖЕШ БАНИТИ! ВСІХ НЕ ПЕРЕБАНИШ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бан за порушення пункту 4.4. Правл конференції "Залізо". Всі інші порушені пункти правил перелічувати не буду.

P.S. Так, свій перший апарат на Windows Mobile я перепрошив за годин 7, знайшовши всю потрібну інформацію на спеціалізованих форумах (наприклад www.4pda.ru, www.ladoshki.com), де всі ці питання давно обсмоктані до кісточок, до того ж не теоретично, а на практиці людьми, які користуються саме такими апаратами як і в мене. Не забувайте -- те що дійсне для одного апарата може не спрацювати на іншому, хоча вони можуть бути побудовані на схожій платформі. Якщо я розкажу як перешити мій Asus P750 (на тому ж Windows Mobile) це вам допоможе в прошивці I-mate pda2k? Чи вам лінь шукати, хочете щоб за вас все знайшли і виклали на тарілочці? Краще почитайте спеціалізовані форуми, крім того про що запитували попутно знайдете ще масу цікавих і корисних порад.

Я нормально і з бажанням допомогти запитав версію Windows Mobile, то треба було нормально відповісти, а не тикати мені на зразок "якшо цыкаво то знайди вище ы подивись, я вже колись писав, шо я лох якийсь повторятись?!". Напрошуватись я не буду, а говорити так будете з бабками, які сємками торгують.

А якщо хочете запитати, то зробіть це так, щоб людям було приємно читати ваші запитання і появилось бажання на них відповісти. А не "Так, карочэвотятутприйшов, анудавайтебыгомвсырозкажытьмены, боменытреба!"

Якби було менше постів, в яких потрібно виправляти елементарні помилки, то я мав би більше часу давати корисні поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше поваги до учасників форуму - і все буде добре.

Тут достатньо людей, які можуть надати кваліфіковану та якісну допомогу. Треба лише вміти запитати й мати терпіння вислухати. Ваші шанси значно зростають, якщо проблема описана чітко й зрозуміло. Безграмотність не вітається.

SanbOK навіть не спромігся правильно написати модель свого комунікатора, англійську він розуміє на елементарному рівні, розбиратися не має бажання... З таким підходом краще не лізти прошивати апарат. Вгробить, а потім скаже, що то йому тут таке нарадили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не є спеціалізований форум тут ти можеж тільки попитати допомоги в людей які перелопатили тіж форуми яки ти мав сам перечитати і якщо не зрозумів то перепитати або попросити щоб допомогли. Невпевнений в своїх сила то неберися. І нема чого обіжатися на адмінів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попрошу повернутись до тематики топіка, а покарання та моральні настанови лишіть на совісті модератора, він вже звик до того що він поганий :)

Якщо офтопіки будуть продовжуватись -- буду наказувати і топік прикрию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

I-Mate PDA2k (він же - HTC BlueAngel, Qtek 9090, T-Mobile MDA III). Прошивка складається з трьох файлів - ms_.nbf, nk.nbf i radio_.nbf. Заливається прошивальщиком, який має бути самому архіві, що скачав - BaUpgradeUt.exe. Але це часом не працює. Вискакує повідомлення - Error 120: Country ID Error. Тоді використовуємо MaUpgradeUt_noID.exe. Запускаємо, тицяємо пару кнопочок - готово.

Можна також експерементувати, підміняючи різні модулі прошивки. Часто з радіомодулем бавляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна також експерементувати, підміняючи різні модулі прошивки. Часто з радіомодулем бавляться.

Трошки доповню колегу :)

Це не експерименти:

зазвичай спочатку підбирають прошивку радіо-частини, якщо 2-3 тижні без єдиного збою, то вважають стабільною і більше не трогають.

Далі дійсно "танці з бубном" біля ОС. Тут набагато важче найти стабільну і до того ж нову!

Якщо перше і друге стабільне, то нестабільність досягається стороннім софтом і часом :);):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільш значним фактором нестабільності всерівно лишаються криві руки й прямі звивини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от мене розбанили ............................ нарешті.

"Так, карочэвотятутприйшов, анудавайтебыгомвсырозкажытьмены, боменытреба!"

Ну, wacko.gif я такого неписав.

Усе що я хотів дізнатися чи непотрібно ще щось крім самої прошивки (можливо в нього є якісь свої особливості перепрошивки (у мого старого телефона були свої особливості де на окремі повідомлення потрібно було нажимати відповідні кнопки, коли він прошивався)).

P.S. Так, свій перший апарат на Windows Mobile я перепрошив за годин 7, знайшовши всю потрібну інформацію на спеціалізованих форумах

Що я можу сказати .................. маладєц........... clapping.gif

Якби було менше постів, в яких потрібно виправляти елементарні помилки, то я мав би більше часу давати корисні поради.

Корисних порад я тут від модератора розділу неотримав .................... але в принціпі і непотрібно.

Тут достатньо людей, які можуть надати кваліфіковану та якісну допомогу

Надали дякую

SanbOK навіть не спромігся правильно написати модель свого комунікатора, англійську він розуміє на елементарному рівні, розбиратися не має бажання... З таким підходом краще не лізти прошивати апарат. Вгробить, а потім скаже, що то йому тут таке нарадили.

Модель написана правильно. Англіську і справді розумію на елементарному рівні (ну що поробиш в школі вчив німецьку і в універі також її вчу, стараюсь елементарний рівень піднімати (недумаю що багато тут людей на форумі вільно англіською володіють....)).

Апарат я уже прошив ............. пішло приблизно 15-18 хв. ніяких Error'ів небуло, після перепрошивки працює відмінно.

Найбільш значним фактором нестабільності всерівно лишаються криві руки й прямі звивини.

В мене не криві руки!!!!!!!!!!!

Просто "стрьомно" перший раз перепрошивати, незнаючи всі нюанси (їх оказується небуло Upgrade і всьо).

Спочатку трохи (хвилини 2-3) перепрошивка стояла на місці потім пішла досить стрімко (може комусь прийдеться перпрошивати можу сказати що це нормально)

Тільки по завершенні перепрошивки разок ресет натиснув (бо того просив сам комунікатор).

За допомогу дакую таким людям як Songoku,Саня,allvex,Orfey.

Здається все.

Plum можеш закривати тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, не на довго тебе розбанили. Помилок стало трішки менше, але всерівно...

В назві свого девайса ти помилився на буковку. I-mate PDA2k має бути, а не i-made. Хоч би перевірив, перед тим як відписувати.

Модель написана правильно. Англіську і справді розумію на елементарному рівні...

Ти й з українською не дуже дружиш :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі, якщо в тебе немає слів, то краще просто помовчи, а матюків в тебе в аватарі вистачає. Якщо через 10 днів аватар буде все ще той самий, отримаєш бан на місяць. А там і до перманентного недалеко.
Як я і обіцяв, SanbOK отримує бан на 30 днів за матюки в аватарі і недотримання вимог модератора. Є питання до модератора -- велкам в аську.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...