Перейти до змісту

UART для Meizu MX4


Рекомендовані повідомлення

Власне вмер телефон. Ну як вмер, в нього бутлуп після ОТА оновлення, тобіж доходить до певної точки в завантаженні і автоматом перезавантажується.

Намагався прошитися в режимі рекавері сто тисяч разів всіма можливими прошивками - нуль по фазі. Нічого не підходить і кожного разу при намаганні прошитися пише Firmware Corrupt. 

Порадили (Сказали що це лише один дієвий метод) мені прошитися через UART адаптер.

Власне хтось зможе таку послугу зробити мені (не за дякую звісно) з бордівців? Телефон дуже треба, так як основного в мене вкрали, а їхати вже маю дуже скоро.

Спасибі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=613250&st=60#entry35581952

пробували?

прошивка є китай і міжнародна, спробуйте ту і ту. (найсвіжішу версію)

а  UART  в цьому телефоні навряд чи є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, flashmax said:

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=613250&st=60#entry35581952

пробували?

прошивка є китай і міжнародна, спробуйте ту і ту. (найсвіжішу версію)

а  UART  в цьому телефоні навряд чи є.

 

пробував всі можливі прошивки, але на все - Firmware Corrupted 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, flashmax said:

а прошивка випадково, не два рази, в архів запакована?

Ні :) перевіряв все, сьогодні зтягнув з офф. сайту флайм осі всі прошивки, причому як стейбл прошивки так і тестові - нуль по фазі. Одним словом спробував 12 різних прошивок - а результат такий самий :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось погано пробував, якщо не шиїтся то або не тп версія прошивальщика або прошивка не та,

в мене не шився свого часу s920 на прошивку рідну з форуму яку я раз 5 ставив але нічого вихід знайшовся сам собою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Voronin10 said:

щось погано пробував, якщо не шиїтся то або не тп версія прошивальщика або прошивка не та,

в мене не шився свого часу s920 на прошивку рідну з форуму яку я раз 5 ставив але нічого вихід знайшовся сам собою ;)

 

Шиється, по-перше, не через прошивальщик а в режимі рекавері просто кидається прошивка на змінний диск (при підключенні телефону до комп'ютера можна побачити). Прошивки перепробував всі офіційні (всі релізи з кожної версії). Проблема в мейзу така є, зустрічав схожу проблему в М1 і М2. Про МХ4 надибав декілька схожих топіків в інтернеті, дехто зумів прошитися таким методом, дехто прошився через UART, дехто так і не прошився.

UPD: вчора пробував розблокувати bootloader через фастбут режим і ADB. Так і нічого не вийшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, yucore сказал:

Шиється, по-перше, не через прошивальщик а в режимі рекавері просто кидається прошивка на змінний диск (при підключенні телефону до комп'ютера можна побачити).

с М2 так махался , получилось только таким методом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, drap said:

с М2 так махался , получилось только таким методом.

От в мене не виходить. Не знаю, що вони зробили з МХ4, але справді ЖОДНА прошивка таким методом не хоче шитися :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, yucore сказал:

От в мене не виходить. Не знаю, що вони зробили з МХ4, але справді ЖОДНА прошивка таким методом не хоче шитися :( 

там ID менять не нада случайно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, drap said:

там ID менять не нада случайно?

Та я вже всі індекси перепробував і U i A i I - жоден не хоче. Тому справа не в айді. Та і як його зміниш якщо тел не включається а перезавантажується на прошивці? Там же як я пам'ятаю треба через бізібокс чи термінал емулятор через андроід сам, чи ні?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yucore сказал:

Та я вже всі індекси перепробував і U i A i I - жоден не хоче. Тому справа не в айді. Та і як його зміниш якщо тел не включається а перезавантажується на прошивці? Там же як я пам'ятаю треба через бізібокс чи термінал емулятор через андроід сам, чи ні?

 

ну да. тел нада чтобы включён был, я так менял http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=683361&st=4220#entry44747792

ну а в общем я не специалист в этом плане)) со своим махался сутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бут лочений що ще блін тре щоб телефон ігнорив прошивку?

розлочив бут і прошився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...