Перейти до змісту

Викрадено два велосипеда!!!


Роине

Рекомендовані повідомлення

В ніч з четверга на пятницю (16-17 червня) було здійснено крадіжку двох дорогих велосипедів фірми KELLYS та LAPIERRE з приміщення у м. Ківерці. Якщо комусь відомо будь-яку інформацію про велосипеди будь ласка зверніться за номерами 0509685932 та 0662686361. Дякую за розуміння та підтримку!

IMG_1833_20160628_222420.jpg

IMG_1832_20160628_222436.jpg

IMG_4165_20160628_222459.jpg

IMG_4148_20160628_222534.jpg

IMG_4155_20160628_222514.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Zevs_Isver сказал:

а серійники рам?

серійні номери краще на світити, або вказати частину номера. Зараз часто шахраї звонять з пропозицією повернення велосипеда за винагороду, скідаєш гроші і па-па ні велосипеда ні грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, kooper сказано:

серійні номери краще на світити, або вказати частину номера. Зараз часто шахраї звонять з пропозицією повернення велосипеда за винагороду, скідаєш гроші і па-па ні велосипеда ні грошей.

Що за брєд? Гроші скидати ніхто не змушує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, alexvvv сказано:

Що за брєд? Гроші скидати ніхто не змушує.

точно, треба головою думати

і  на таких шахраїв заяву можна писати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Особисто я вже стикнувся з цією проблемою. Якраз після викрадення подзвонив російськомовний чоловік сказав що працює таксистом і має велосипеди. Ооооо я зразу обрадувався думаю ну блін і підфортило. Порадився зі знайомим який працює в поліціі, а той зразу сказав що розвод чистоі води. Ну вобщем вийшло так як він казав. Це телефонують люди з зони або з сходу які моніторять це все діло тай так і іграють на емоціях. Ти скидаєш гроші на карту а потім ні веліків ні грошей...Якщо попали в таку ситуацію то не біжіть зразу ж і не скидуйте гроші. Скажіть мол або привозите або хрен в зуби...о так то)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...