Перейти до змісту

Куплю штекер на зарядку до ноутбука 5.5 х 3.0 мм


Рекомендовані повідомлення

Потрібен штекер на зарядку до ноутбука 5.5 х 3.0 мм

де в Луцьку можна купити? Ідеально - з послугою припаяти на зарядку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пардон, де саме це продають, де шукати? можливість ремонту є?

ціна +\- для розуміння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там брати електроніку продають, думаю, як в когось спитати, то скажуть де. Не знаю на рахунок ціни, але в 100грн. вкластися можна разом з роботою, ще й щось лишиться (я так думаю).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть до ноута samsung, там якщо точніше то  5.5 х 3.0 х 1.0 мм бо там ще штирьок всередині є, останній раз в братів брав десь по 70грн., там зразу шнур литий із штекером, розколюєш зарядку і підпаюєшся всередину, короче як заводське виходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так - для самсунга! дякую за уточнення про штирьОК :)

де знайти ваших братів?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вхід в варшавку той що йде як спустись від там-таму, як зайшли то поворот наліво в другий прохід між черепашками і тільки повернули то зразу друга черепашка з права, а точніше там невеликим магазином зроблено, тобто є вхід-двері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, ibnmamed сказано:

Зробили в Ратексі (ratex.com.ua) штекер - 15грн, робота - 10грн

Це майже нахаляву. Особисто не бачив майстра, щоб менше ніж за 20грн. щось паяв.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам здивувався

ще так прозвучало: "нууу гривень 10 точно візму за пайку..." :) тому дав 50 за все

років 5 тому назад заходив до них за пультом, досі ті самі старші порядні люди працють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, ibnmamed сказал:

сам здивувався

ще так прозвучало: "нууу гривень 10 точно візму за пайку..." :) тому дав 50 за все

років 5 тому назад заходив до них за пультом, досі ті самі старші порядні люди працють

Вам же казали куди йти, той штекер вам на місяць часу(а може і того менше), повірте з практики, перепаюються такі речі тільки готовим литим шнурком, таким як на малюнку

209213186_w640_h640_118_500x500.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
В Friday, July 01, 2016 at 18:02, Sashapetrash сказал:

Вам же казали куди йти, той штекер вам на місяць часу(а може і того менше), повірте з практики, перепаюються такі речі тільки готовим литим шнурком, таким як на малюнку

 

Тема знову актуальна :)

Ти був правий, скупий заплатить двічі) зарядка вже накрилась

буду шукати де робити, якщо в когось є інфо де ще можна купити і відразу зробити - поділіться інфо, плз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неор шнурок - теж зазвичай лайно, січення дротиків мінімально можливе, екранування відсутнє, конектор на 20 раз вставити\вийняти.

ліпше всього шукати б\у оригінал або сертифіковану універсальну...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...