Перейти до змісту

Допоможіть придбати телефон за кордоном


wowa19751

Рекомендовані повідомлення

Доброго часу доби! 

Прошу Вашої допомоги у придбанні телефону за кордоном

ALCATEL IDOL 4S 6070K

Ось посилання:

https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss/278-7209740-1966035?__mk_de_DE=ÅMÅŽÕÑ&url=search-alias%3Daps&field-keywords=Alcatel+Idol+4S+6070K

http://www.mediamarkt.de/de/product/_alcatel-idol-4s-6070k-32-gb-gold-2133130.html

 

Ніколи в житті ще не купував дорого вартісного товару за кордоном, через інтернет, тому природно виникають побоювання щодо оплати та доставки товару на Україну.

Можливо хтось порадить з вельмишановного панства "бордівчан". Або привезти з-за кордону. Знаю, що є можливість повернення VAT (мита ПДВ).

Буду вдячний за допомогу!!!

Наперед дякую! ... А сто грамм і пончик по факту отримання бажаного девайса))).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, zplanetaz12 сказал:

У нас є форумчанка, яка займається доставкою покупок з Інтернет-магазинів США

 

На жаль з Німеччини ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не приходить в голову думка, чому це всі навколо ходять з айфонгами, самсунгами, а бо на крайняк з ксіомі, чи мейзу?

На моє глибоке переконання (підкріплене торгівлею та ремонтом мобілок з 2000 року)- купувати алкатель за 500 баксів сьогодні  , треба бути дуже великім оригіналом та оптимістом. Ну і відноситися  до грошей  , як до полови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто сказав що айфон  це усьо

Мені наприклад соні більш імпонує Тсу алкатель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соні просто зажерлись із своїми цінами починаючи ще з 2007 року.До того все було досить добре.

Алкатель завше, завше був вибором економщиків.+ дуже стрьомним в плані ремонту.Починаючи з прошивки.

Телефон, котрий коштує СЬОГОДНІ 500 баксів, треба  через рік продати за 400.

Якщо ж через рік його ціна падає удвічі- то це і є вираз СУСПІЛЬНОЇ оцінки його.

Яка полюбе обєктивніша від думки когось ОДНОГО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за жваве обговорення теми!!!!

 

Але у кожного є свої смаки і переконання. Мені особисто подобається девайси цього виробника.  На даному етапі користуюсь ось цим:

http://rozetka.com.ua/alcatel_one_touch_idol_3_6045y_gold/p8914704/    апаратом уже тривалий час і жодних нарікань на його працездатність у мене не виникало за весь період його використання.  До цього користувався Samsung (NOTE 4, GALAXY 6), HTC  M7 та M8. Однак завжди виникали проблеми із стабільністю роботи як самого заліза так і програмного забезпечення.  На теперішньому етапі Alcatel повністю влаштовує мене як за якістю роботи так і за естетичними параметрами!!!!

 

Крім того, це єдиний виробник, який на мою думку зумів зробити свої девайси трішки більш особливими та пізнаваними в порівняні з іншими виробниками)))

 

Так що мій вибір це    -       

ALCATEL IDOL 4S 6070K

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо нікого з посередників не знайдете найближчим часом, я можливо буду в липні в бундесі. В офлайновому магазині (тому ж медіамаркті) напевно зможу купити. Не впевнений правда, чи верну мервертштоєр. Ніколи такого не робив з німецьких покупок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...