Перейти до змісту

Порівняння відеокарт.Допоможіть обрати!


Рекомендовані повідомлення

Я зібрався купляти відео на AGP.

Цікавлять при відеокарти:

256Mb Geforce 7600GS Asus DVI TV-out N7600GS Silent/HTD ( N7600GS Silent/HTD 256Mb) - 500грн

128 Mb Geforce FX 6600GT DVI TV-out Asus 128-bit N6600GT/TOP/TD/128M ( 1.6 ns ) ( C1VE45) - 550грн

512Mb GeForce 7300GT XpertVision DVI TV-out ( DDR2 ) - 450грн

І я незнаю яка буде швидша на моїй материнці (MSI 865PE Neo2-PS)?

Підкажіть яку краще купити, не за порівнянням ціна-якість, а яка дійсно буде на першому, другому, третьому місті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вон в соседней ветке

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...mp;#entry185590

купи 7600gs за 60 $, сторгуй еще до 45 и будет ок :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7600GS буде сама швидша,6600GT за такі гроші гон брати...

2 dimmon - йому потрібно AGP a там PCIe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon

Ти радиш йому ПСІ-Е :0

а йому потрібно АГП. .

Не вводь в оману людину..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую dimmon

той антиквар що ти написав брати за такими цінами просто тупо. за $60 я продавав свою 7600gt, і то коли то було. зараз думаю і $50 вона не вартує. а вона на голову вище всіх що ти перерахував.

якщо по суті (чистій швидкості) з перерахованих найгірший варіант 7300гт, 6600гт і 7600гс десь в рівень. 7600гс плюс що вона сайлент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon

Ти радиш йому ПСІ-Е :0

а йому потрібно АГП. .

Не вводь в оману людину..

Да сори, не доглядел. Но суть не меняет, думаю тут можно взять б/у АГП карту и не тратиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А оберни свою увагу на HD2600XT 512 правда ціни не знаю і чястоти пам"яті, і гонется пагано але от знакомий брав казав бомба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А оберни свою увагу на HD2600XT 512 правда ціни не знаю і чястоти пам"яті, і гонется пагано але от знакомий брав казав бомба

Та бомба вже малость устаріла та і не така вона і бомба ,так хлопушка :0134: , це во перших ,а по друге ,щось я не чув щоб в нас продавали цю карту на AGP , про що й собствено і йде мова.

PS. кожний кулик хвалить своє болото.(с) :0077:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А оберни свою увагу на HD2600XT 512 правда ціни не знаю і чястоти пам"яті, і гонется пагано але от знакомий брав казав бомба

Та бомба вже малость устаріла та і не така вона і бомба ,так хлопушка :) , це во перших ,а по друге ,щось я не чув щоб в нас продавали цю карту на AGP , про що й собствено і йде мова.

PS. кожний кулик хвалить своє болото.(с) :)

За ті гроші це казка! ATI завжди брало ціною :) ! І в продажі вона є, тількі треба знати де шукати, хочя знайти її тяжко! :) але вона взує Geforce 7600GS 256Mb Хочя якщо маєш результати своїх тестів, то покажи??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ті гроші це казка! ATI завжди брало ціною ^_^ ! І в продажі вона є, тількі треба знати де шукати, хочя знайти її тяжко! :D але вона взує Geforce 7600GS 256Mb Хочя якщо маєш результати своїх тестів, то покажи??

По перше, мені потрібно AGP, по друге HD2600XT 512 на тому ж AGP знайти, ну ДУЖЕ тяжко, але коли знайдеш то ціна буде на 3 штуки Geforce 7600GS 256Mb !!!

І якщо ти знаєш де шукати, то поділись, де, скільки коштує, нова, Б/У ?

А HD2600XT 512 дійсно, як ти виразився "взує" Geforce 7600GS 256Mb!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ті гроші це казка! ATI завжди брало ціною :_07: ! І в продажі вона є, тількі треба знати де шукати, хочя знайти її тяжко! :_36: але вона взує Geforce 7600GS 256Mb Хочя якщо маєш результати своїх тестів, то покажи??

По перше, мені потрібно AGP, по друге HD2600XT 512 на тому ж AGP знайти, ну ДУЖЕ тяжко, але коли знайдеш то ціна буде на 3 штуки Geforce 7600GS 256Mb !!!

І якщо ти знаєш де шукати, то поділись, де, скільки коштує, нова, Б/У ?

А HD2600XT 512 дійсно, як ти виразився "взує" Geforce 7600GS 256Mb!

Вже третій раз пишу де! Модератор стерає! Так сам подумаї!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хочеш щоб модератор не стирав -- напиши грамотно, а не просто понос букв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хочеш щоб модератор не стирав -- напиши грамотно, а не просто понос букв

Так тут багато хто ще гірше пише! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за увагу, поради, і просто флуд...

Наразі я визначився з відео, знаю яка краща/гірша.

Тема вже не потрібна, можете закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...