Перейти до змісту

Порадьте де краще робити операцію?


Єретик

Рекомендовані повідомлення

Потрібно видалити щитовидку, чи варто їхати в Київ, чи всет-таки краще робити в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моїй мамі видаляли щитовидку в Київі, в інституті ендокринології http://www.iem.net.ua/

Обійшлося не дешево, але зробили якісно. Все таки, там все заточено саме під ці проблеми.

 

Якщо потрібно, то можу вдома глянути прізвище хірурга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, adebt сказано:

Якщо потрібно, то можу вдома глянути прізвище хірурга.

 

Потрібно, подивись будь-ласка. А як давно робилась операція? І скільки вийшло по грошах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку теж краще в Києві! місяць назад теж поступали на операцію то там з операційної кожні 30хв вивозять прооперованого пацієнта на зоб! Конвеєр!!! і в більшості випадках молоді люди до 30 років! Думаю по грошах тисяч 15-20 вийде! но це вже все разом з госпіталізацією та подяками лікарям! в нас операція була повязана трохі з іншим органом то все разом десь 25-30 вийшло дякувати богу родичі помогли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, SΩLΩMΩN сказал:

Потрібно, подивись будь-ласка. А як давно робилась операція? І скільки вийшло по грошах?

 

Мамі робив операцію в 2012 році кандидат наук Омельчук Олексій Вікторович. На той час все обійшлося в 1200 доларів, зараз напевно тисяч 25-30 те все коштує.

З того часу мама приймає гормони і загальний стан її реально покращився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...