Перейти до змісту

Суцільні металічні водостічні системи


Tetiana ROTE

Рекомендовані повідомлення

Завдяки водостічним системам атмосферні осадки приймаються і відводяться по схилах даху.

Саме за допомогою роботи водостоків вдається: зберегти декоративне покриття фасаду і стіни споруд від пошкодження , запобігти  підтопленню цокольних приміщень і підвалів, та  також завдяки водостокам значно продовжується термін служби фундаментних конструкцій.

Ми виготовляємо СУЦІЛЬНІ МЕТАЛІЧНІ ВОДОСТІЧНІ СИСТЕМИ.

Найбільшою перевагою металічних водостоків можна вважати їхню міцність. Всі металічні деталі в системі водостоків можуть видержувати постійні нагрузки (вага снігу  і льоду, сильні вітри), так як вони виготовляються і монтуються спеціально для цього. 

Так як металічні водостоки постійно контактують з водою, то щоб запобігти корозії, їх виготовляють з оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Таке покриття повністю ізолює сталь і запобігає не тільки контакту з водою, а й не пошкоджується при впливі атмосферних опадів. Полімерне покриття не піддається впливу перепадів температури, а також не втрачає кольору від дії ультрафіолетового випромінювання. Завдяки таком у покриттю термін служби цих водостоків може становити 50-60 років.

 

тел. 066 822 18 94

        098 050 52 00

image-64313a9b3f83aa9cd09c40593270a1a0997ba99a7d682e5a38ad0ea3a3fc44ad-V.jpg

image-396540bc10000f60b0e41a33ced232a05fb6ad5f6dd30591d3136b4b2ce10644-V.jpg

image-e9230552bb2b96d1f15169fc3db8fe1605d133b06bc319a6312f124b3e0340d7-V.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, halcogen сказано:

Дорого! Краще вже пластик.

Дорого?

Я так і не побачив цін в першому пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені робили дома  не даний виконавець, 2-3 роки назад то в принципі вийшло 125-130грн за п.м. із роботою, але скажу Вам шановні що ці ринви якщо зроблені із якісного металу то вартують своїх грошей,  порівнюючи із пластиком у мене виходила практично така ж сума десь на 1тис. менше але метал є метал (прикиньте ціну пластмаси самі ), Ви ж не робите ринви на 5-6 років (термін вигоряння пластмаси) я не агітую можу надати свої фото що вже кілька років простояв метал і в той же час через місяць до гаража чіпляв пластмасу бо вже не хотів гратися із 5-ма метрами то різницю видно  дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок ціни, то дійсно вартість за останній рік не мінялась - 220 грн за м.п. (разом з роботою і комплектувальними). Можливі знижки при великих об'ємах (це вирішується на місці).

На рахунок матеріалу: холоднокатана гарячо-оцинкована сталь ArcelorMittal, німецького виробництва, з полімерним покриттям, товщиною 0,5 мм. Тобто, простіше кажучи, такі ринви простоять, як ваш дах і не менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 30.05.2016 at 14:09, Vikvik Mawr сказал:

мені робили дома  не даний виконавець, 2-3 роки назад то в принципі вийшло 125-130грн за п.м. із роботою, але скажу Вам шановні що ці ринви якщо зроблені із якісного металу то вартують своїх грошей,  порівнюючи із пластиком у мене виходила практично така ж сума десь на 1тис. менше але метал є метал (прикиньте ціну пластмаси самі ), Ви ж не робите ринви на 5-6 років (термін вигоряння пластмаси) я не агітую можу надати свої фото що вже кілька років простояв метал і в той же час через місяць до гаража чіпляв пластмасу бо вже не хотів гратися із 5-ма метрами то різницю видно  дуже.

 

Дійсно, такий метал не вигорає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато фірм або ЧП роблять по 7 уо. за метр. і це не 220 нрн а 175. Це просто здирництво як на мене. А я думав що 175 це багато. Я помилявся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За саму лише водостічну трубу без комплектувальних і роботи ми теж можемо запропонувати Вам ціну 175 грн за метр. Ці ж фірми кажуть ціну без комплектувальних і роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Скажите вы бы взяли такой нагревающийся кабель для того, чтобы зимой не замерзала водосточка. Насколько он эффективен. На трубамастер прочел подробно о таких гаджетах, но хотелось бы услышать отзыв от тех, которые уже пользовались таким отогревом.

greyushchij-kabel-dlya-vodostochnyh-trub

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 02.08.2016 at 11:47, paksivatova сказал:

А ринви робите з того металу ,що черепицю катають ?

 

Да, ринви из этого ж метала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.08.2016 at 22:17, kleopatr сказал:

Скажите вы бы взяли такой нагревающийся кабель для того, чтобы зимой не замерзала водосточка. Насколько он эффективен. На трубамастер прочел подробно о таких гаджетах, но хотелось бы услышать отзыв от тех, которые уже пользовались таким отогревом.

greyushchij-kabel-dlya-vodostochnyh-trub

Не видели таких нагревающих кабелей в действии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Tetiana ROTE сказал:

Да, ринви из этого ж метала.

не думаю,що цей метал підходить для виробництва ринв

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю

шо тут чешуть про пластикові ринви

в мене французькі 8 рік пішов

пардон як бистро час летить

донька вже в третій клас піде

а значить 10 років вони вже в мене

стан такій самий як і нові були

ясєн пєнь як ви купите якесь гавно ноунейм-то і результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 19.08.2016 at 12:37, halcogen сказал:

@westboiuu Навіть ноунейм при правильному монтажі може простояти довго. А взагалі, через певний час стає вже всеодно, чи посвітлішали вони чи ні. Я кожен день не задираю голову на 2-3 поверх криши. Не протікають і це головне.

 

Наша перевага ще й в тому, що ми самі її і монтуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, halcogen сказал:

 

2 часа назад, halcogen сказал:

Монтуєте безкоштовно??? Якщо ні, то для чого ці понти? За гроші багато хто може змонтувати і не гірше за вас )

 

 

Так, як вже було сказано втще- це ціна -  з матеріалом, комплектуючими і роботою. Тобто ми приїждаємо на місце і за допомогою мобільної установки по ваших розмірах виготовляємо водостічку і відразу її монтуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 5 місяців потому...

Можливо, враховуючи пору року, не зовсім актуально, але на замітку тим, то планує будуватись, думаю буде актуально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...