Перейти до змісту

Хто має практику в купівлі товарів з США?


Zinger

Рекомендовані повідомлення

Знайомий з США має вислати нотік б-у..

посилку буде декларувати як подарунок (ніякої оргтехніки згадувати не буде)

висилати буде через Express Mail International (літаком)

мене цікавить чи потрібно буде тут сплачувати якесь мито.. може хто підкаже?? бо є інформація, що наші митники можуть засверлити до 40% від вартості оцінки товару.. а оцінювати вони в нас вміють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Некісло так завтикав...

пиши модеру хай пересуне..

ппц..

модер побачить - перекине..

ще раз сорі :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

модер побачить і забанить :0024:

добре що тут модер не PLUM :)

а то почитав би правила днів 5-10 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай задекларує вартість не більше 100 ує і напише що це подарунок, тоді заплатиш тільки за доставку :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помоему .. если задекларировать стоимость свыше 100 у.е. (могу ошибаться .... но помоему именно 100) то уже и страховка нада будет !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він застрахує.. нема проблем.. обов`язково застрахує.. тільки от мене цікавить - чи не перевірять посилку на таможні (відкриють).. а там оргтехніка. не в курсе чи перевіряють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
він застрахує.. нема проблем.. обов`язково застрахує.. тільки от мене цікавить - чи не перевірять посилку на таможні (відкриють).. а там оргтехніка. не в курсе чи перевіряють?

Будь спок, открывают и проверяют. А потом тебе позвонят мол нада растаможку оплатить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий з США має вислати нотік б-у..

посилку буде декларувати як подарунок (ніякої оргтехніки згадувати не буде)

висилати буде через Express Mail International (літаком)

мене цікавить чи потрібно буде тут сплачувати якесь мито.. може хто підкаже?? бо є інформація, що наші митники можуть засверлити до 40% від вартості оцінки товару.. а оцінювати вони в нас вміють

До 300 зелених без мита. Але хай краще не пише що подарунок., бо тоді оцінку робить сама митниця. Посилку можуть і не розпаковувати, як повезе. Якщо розпакують, то положать папірець, що огляд робився з розпаковуванням і буде вказано прізвище митника який розпаковував. Вищеописане стосується якраз Express Mail Servis.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить якщо він задекларує посилку як оргтехніка і поставить вартість до 300$.. приложить туда купчі і т.д. - то навіть якщо посилку розпакують - то ніякого розмитнення не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить якщо він задекларує посилку як оргтехніка і поставить вартість до 300$.. приложить туда купчі і т.д. - то навіть якщо посилку розпакують - то ніякого розмитнення не буде?

УГУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...