Перейти до змісту

Картрідж засох


Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, як зробити шоб кольоровий картрідж знову друкував. Я около місяця нічого недрукував. Чорний то друкує добре, а кольоровий вже ні. Може гарячою водою змочити сопло? :D

В центр нести чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если ни разу картридж не запрявлял то можешь размочить его (например WWM "жидкость для промывки картриджей") если запрявлял чернилом InkTec то забудь и выкени картридж, это чернило пигментное, а если заправил WWM-ом (оно на основе чернил) то размочится просто. А вообще, мой тебе совет, лутше выкинь, купи новый и наслаждайся качеством фотопечати, оригинальные чернила все таки :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розпарював під струменем пару від носика чайника, 3 рази, надлишок фарби промакав серветкою, потім прочистку головок штатну принтерну декілька раз.

На Сінті приблизно така-ж технологія, тільки в них парогенератор ультрапотужний. Пігментні піддаються важко, згідний з попереднім оратором. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за принтер?

Canon MP180.

Новий картрідж (похожий як мене) я бачив коштує 700 грн.

Попробую паром чайника.

Вже одного разу було подібне, то я його заправив, зробив пару очисток, протер - і пішло.

Дякую шо відгукнулись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....і що в вас за садиські методи: пара....гаряча вода...... :).... береться картридж і дистильована вода (налити наприклад в капронову кришку) погружається туди соплами і кисне трохи часу. Якщо недопоможе - тоді вже за новим катриджем....Хюлєти відмочуються майже завжди успішно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Парю" вже з п"ять років напевно, ще ні одного не зіпсував.

Але, всі засоби хороші в т.ч. і розчинник. Часом треба день потратити, щоб досягти результату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене був Епсон, то там друкуючий елемент не на картриджі, а в самому принтері, то як засихало чорнило здиним виходом було тільки чистити і ще раз чистити. А той картридж що ти назвав - це мабуть оригінал, спробуй подивитись в Спрайті щось схоже від InkJet. Texac (чи як там воно правильно) кажу відразу не бери: сама якість чорнил просто ніяка і витрата йде жах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...А той картридж що ти назвав - це мабуть оригінал, спробуй подивитись в Спрайті щось схоже від InkJet. Texac (чи як там воно правильно) кажу відразу не бери: сама якість чорнил просто ніяка і витрата йде жах.

Дякую, буду знати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...