Перейти до змісту

Терміново котенята


33brs33

Рекомендовані повідомлення

Кицьку прикормили зимою живе в нас під'їзді ,1.2місяця назад "принесла" котенят 3 дівчінинкі,зараз вже бігають самі їдять,сьогодні поставив їм лоток і вже хтось зганяв))фото робив 10днів мабуть назад,вже трохі більші,в мене вже є два кота забрати не можу.Вчора напевно "мєстні алко-браття" викінули з під'їзду коробку я вихожу а всі котенята і матуся їхня сидять під машиною,забрав назад в під'їзд та і діти не дають їм спокою...Віддам в добрі рукі)територіально район "Слона ","Сільпо" по Луцьку підвезу 095 897 5213.

2mvZ1wrIqEA.jpgTL0sLcIOaZU.jpg

DPjCa7Y0xNs.jpgewPmeIRGFco.jpg

kITQ9ja5qww.jpgMddI4qLpxYU.jpg

 

CodXQ_iuAUM.jpg

TL0sLcIOaZU.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль , крім алкашні хватає тварюк, які можуть викинути надвір. В нас в будинку, якесь падло в підвалі котенят подушило, точно не алкашня й що маленькі тваринки зробили поганого тій недолюдині, не відомо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОО, наші підїздні кошенята) Я вже думав на днях сфоткати і теж на борді викласти) Дай вам Боже здоровя за доброту) Ми кицьку теж постійно підгодовуєм) Забрав би одне, але вдома вже живе дємон один(

Люди, заберіть кошенят, врятуйте життя малечі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не моє діло, але бажано кицьку стерилізувати бо той атракціон з кошенятами буде безкінечним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Polehan сказал:

3 години тому чорне ще було) Ура, світ не без добрих людей) Дякую вам.

Забрали,)Завіз дівчінці,а Ви з якого поверха?

5 часов назад, sashulya сказал:

Не моє діло, але бажано кицьку стерилізувати бо той атракціон з кошенятами буде безкінечним.

Я теж думав за це але треба її тоді до себе заберати десь на тиждень щоб вона в себе прийшла і перевязкі робити,а в мене вже є два кота,будуть битись.Думаю може хтось забере в село собі кіцьку вона ще молода до 1.5 року зимою ще маленька бігала до людей дуже добра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не потрібно буде ніяких перевязок, в притулку дуже добре стерилізують і там вона може побути 1-2-3 дня бо ж дворова, повірте на 3-й день вона вже буде зовсім адекватна, і швів після ветеринара Сергія з притулку не залишається. ну а оплата - скільки не шкода,а в принципі, дворових стерилізують - безкоштовно. Тільки потрібно домовитись, (питайте ветеринара і домовляйтесь  з ним) щоб завезти зразу на операцію. А потім можете і в село віддавати, або й так може жити біля вас. Досвід маємо не на одній кішці, ще й собачок стерилізували. тел. у притулок 095 0022810 Мамсурова 9, їде маршрутка 9а ми сідаємо біля ЦУМу. 

Допоможіть киці, і щоб не було нещасних мало кому потрібних кошенят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.04.2016 at 10:12, oksanas сказал:

Та не потрібно буде ніяких перевязок, в притулку дуже добре стерилізують і там вона може побути 1-2-3 дня бо ж дворова, повірте на 3-й день вона вже буде зовсім адекватна, і швів після ветеринара Сергія з притулку не залишається. ну а оплата - скільки не шкода,а в принципі, дворових стерилізують - безкоштовно. Тільки потрібно домовитись, (питайте ветеринара і домовляйтесь  з ним) щоб завезти зразу на операцію. А потім можете і в село віддавати, або й так може жити біля вас. Досвід маємо не на одній кішці, ще й собачок стерилізували. тел. у притулок 095 0022810 Мамсурова 9, їде маршрутка 9а ми сідаємо біля ЦУМу. 

Допоможіть киці, і щоб не було нещасних мало кому потрібних кошенят.

Всерівно 100-200грн тре буде заплатити,думаю після свят наберу туда і завезу,навіть не знаю що далі потім з нею робити, куда дівати бо тут хтось викидає її міску і "домік-коробку",зараз покормили сидить в нас на етажі,але моя сусідка теж виганяє коли бачіть її,шкода тваринку((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, 33brs33 сказано:

навіть не знаю що далі потім з нею робити, куда дівати

в притулок для тварин завезіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Повірте, вони зобовя'зані її стерилізувати безкоштовно, бо вона - безпритульна, на це їм виділяють кошти з міського бюджету, навіть можна поскаржитись в міськраду, що вони відмовляють, потім сфоткайте її і на борду, олх і всюди, куди можна, вона ж молоденька, і буде стерилізована, думаю, хтось візьме, багато хто любить чорно-білих котиків, а вона ще й така красуня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 12.05.2016 at 11:43, oksanas сказал:

сфоткайте її і на борду, олх і всюди, куди можна, вона ж молоденька, і буде стерилізована, думаю, хтось візьме, багато хто любить чорно-білих котиків, а вона ще й така красуня.

На олх давно вісить оголошення...Зараз ще сюди пару фоток закіну,можливо добрі люди забируть кіцьку,бо дуже шкода її...

Ми колись забрали 2х котів вже одному 15років буде другому 5

FttSEAjI15k.jpg,

пробував кіцьку забрати до нас то вони всі почали битись.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...