Перейти до змісту

Eye/Глаз (2008) DVDRip, містика, жах


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Сабж.

Я бачив фільм саме корейський. Дууже сподобався.

Тепер, традиційно, його зняли америкоси.

Ну скоро скачається.

а поки розповім деталі.. (багатенький початок року на новинки :) ) Якщо сподобається - буду чекати HD ;)

IMG118-1205349494.jpg

  Название: Глаз  / The Eye	 Год выхода: 2008	Жанр: триллер	Студия:США, Lionsgate / Capital Arts Entertainment	Режиссер: Дэвид Моро, Ксавьер Палю	В ролях: Джессика Альба, Алессандро Нивола, Паркер Поузи, Раде Сербеджия, Фернанда Ромеро, Рэйчел Тикотин, Обба Бабатунде, Дэнни Мора, Хлоя Моретц, Бретт Хаворт	Длительность:92 мин	Перевод: Дублированный

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заливатиму вже зранку.. а зараз спатоньки...

а ні..

ось

Video: XVID 704x320 25.00fps 1653Kbps [Video 0]

Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 448Kbps [Audio 1]

Тривалість: 01:32:52

Розмір файлу: 1400MB (1468475392 bytes)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ще чекає? Взагалі-то фільм вже є на фтп, за що пора дякувати автори топіка. :) Починаю качати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

будь ласка залийте хто має корейський варіант фільму двд ріп, американський сподобався, але думаю оригінал буде кращий

наперед дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не знаю, що тобі відповісти. :D

Я то пошукаю. Але попереджаю - оригінали (корейські, японські - із мінімумом спецефектів, вони "давлять" на музику реалістичність і витриманість.. чекаєш у фільмі надмегамонстрів - їх там не буде.. зате буде атмосфера створена така - мороз по шкірі.. як дивився оригінальний "ОКО" - заснути після нього було кхм.. "стрьомно"..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страна: США

Режиссер: Оксид Панг Чун

Жанр: драма / фэнтези / ужасы / мелодрама

Продолжительность: 100мин

Год выпуска: 2004

Перевод: Профессиональный (двухголосый)

В ролях: Анжелика Ли / Angelica Lee ... Wong Kar Mun

» Лоуренс Чоу / Lawrence Chou ... Dr. Wah

» Кэнди Ло / Candy Lo ... Yee Mun's Sister

Описание: Манн ослепла в два года. В двадцать ей трансплантировали роговицу и восстановили зрение. Но она стала жертвой необъяснимых явлений. Таинственные фигуры, вестники смерти, преследуют ее неотступно. К тому же Манн видит в зеркале не собственное отражение, а лицо Линг, чью роговицу ей пересадили. Кошмарные видения сводят Манн с ума. И она отправляется на поиски Линг...

Качество: DVD-VIDEO

Формат: VOB

Видео кодек: MPEG2

Аудио кодек: MP3

Видео: 720x416 (1.73:1), 23.976 fps, XviD Final 1.0.3 (build 37) ~2106 kbps avg, 0.29 bit/pixel

Аудио: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 2/0 (L,R) ch, ~192.00 kbps avg

але то мабуть не США...

ось ІМДБ

ось Кіно-говно америкосівський

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чекаєш у фільмі надмегамонстрів - їх там не буде.. зате буде атмосфера створена така - мороз по шкірі.. як дивився оригінальний "ОКО" - заснути після нього було кхм.. "стрьомно"..)

я знаю, що там монстрів не буде, просто хочеться тої атмосфери, про яку ти написав, бо в американському все здається нормально, а останніх 20 хвилин уже і не ужаси, а якійсь екшн з хеппі ендом..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую!!! просто я дуже ціную хороші ужаси, і хочеться не тільки © "бхм..заснути буде стрьомно" а щоб 3 дні "дубасило" ;) )))

P.S. якщо можна, то двд ріп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заливаю.. 700метрову версію.. якість нормальна такий ріп.

лінк буде згодом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осьлінк на корейську версію.

ftp://lm:[email protected]/Video/Films/ Glaz_[korean]_DVDRip.avi

криво вийшов лінк.. (забув за квадратні дужки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...