Перейти до змісту

Пропав звук на ASUS P-525


Рекомендовані повідомлення

Купив ASUS P-525 ( класний апарат ), наступного дня включив наушники (рідні - від ASUSа), потім відключив - а звук так і остався тільки через уши, правда входящий звонок повноцінний - наружний. Читав про цю проблему на форумі ASUSmobile.ru - кажуть, що інколи трапляється такий баг в цій моделі. Деякі лікували ковиряючись зубочисткою або голкою в роз`ємі. В когось прошло після того як вставляли-виймали штекер наушн. сотню раз... остальні несли в СЦ. Може хто підкаже майстра, який би взявся за лікування 525-го.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене було таке в Р525, це дійсно їх "хвороба". Крім того, таку ж проблему мають Р750. Суть проблеми -- в неякісних роз'ємах для навушників. Коли ти вставляєш гарнітуру, то в роз'ємі натискається контакт, який сповіщає систему про те, що гарнітуру включено і звук потрібно подавати саме туди, а не на зовнішній динамік. Коли штекер виймаєш, то той контакт повинен відпускатись, і система знову починає подавати звук на зовнішній спікер. А в конструкцію роз'ємів, які використовує Asus, закрався невеликий брак, і той контакт не завжди підпускається. Потрібно дійсно "поковиряти" в роз'ємі чимось гострим, бажано не токопроводящим (тією ж зубочисткою), натискаючи і відпускаючи контакти всередині. Повинно допомогти. Принаймні мені допомогло, і десяткам інших власників Р525/Р750. Якщо не підходити до процесу "на важку голову", то ризик щось пошкодити мінімальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum - дякую.

Апарат запрацював "при содействии зубочистки" , хоча я думаю, що цей баг вернеться...

Може стоїть поміняти штекер на аналогічний від якоїсь другої КПК - шки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справа не в штекері, а в гнізді. А перепаювати його... ну дивись, девайс твій :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...