Перейти до змісту

Вибір твердопаливного котла. ПОТРІБНА ДОПОМОГА!


Zalepok44

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Юра Консультант сказано:

Я можу реально працюючий котел порадити, що 2 рази на добу дрова закидати і ніколи не будете мати тупих проблем з неправильним вибором

то порадьте тут... самому цікаво що це за супер котел такий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Юра продає котли http://koteltp.com.ua/kotlu-topko.php

Мені радив топко 1-б на скільки я зрозумів, хоча модель він не вказав. За котел 9500 грн в блясі.

 

Хто що зможе сказати про такі котли. Казав шо їхня перевага шо дрова в ньому горять до 10 год, навіть напів сухі. При камері 80л.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так там простий теплообмінник, трупа комина відразу зверху топки. Але каже продавець "шо тепло вилітати в трубу не буде" :D

 

Ось тут класні фоткі http://lvovskaya-obl.etov.ua/product/1004920-kotel-tverdopalivniy-siniy.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, olun4ik сказано:

В нас з таких http://kotel-candle.com.ua/praic. Але купували ще в 2011.

 

О, це класно що у вас такий. Є куча запитань до вас.  Трішки пізніше напишу, як буде час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, olun4ik сказано:

В нас з таких http://kotel-candle.com.ua/praic. Але купували ще в 2011.

саме головне як часто його треба загружати , яку потужність брали і на яку квадратуру? що робити коли воно згорить а нікого немає вдома ще годин 6-8? Торфобрикети туди не можна ?Теплоакумулятор теж ставили до нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той синій котел взагалі без теплообмінника, все тепло з топки іде одразу в трубу. Котел в якому колосники з труб розрахований більше на вугілля, а не дрова.  Котли Кендле ( він же Стропува) буде довго горіти, але у нього і велика топка. Більше дров -довше горять. Мінус в незручній загрузці і в неможливості підкинути дров, поки не прогорять і повністю погаснуть попередні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди кажу,  відштовхуйтесь від того чим будете палити. Якщо одні дрова і щей листяні - то це тільки піролізник, якщо вугілля, то це тільки чугунний, якщо все підряд, купуйте стальний. Бо коли кажуть що все підряд, то це точно ви спеціально дрова готувати для котла не будете, а будете кидати сирі, різні мало калорійні породи дерева. От тоді вибирайте що краще. Ще Вам скажу що досліди показують - в Україні нормальної котлової сталі не має, тобто з великим вмістом вуглецю,  тому наші котли вітчизняні - хочте чи не хочте - довго Вам не прослужать. Чому купують Польського виробника - бо там дійсно котлова сталь - просто в Євросоюзі стандарт з нашої сталлю просто не пройде стандарти. Я на мене оптимальний варіант чугунні котли з буфером - дешево і чугун не вигоряє. Буфер служить як безпека в будинку. Єдиний мінус чугунного котла - він може тріснути якщо руки з одного місця ростуть. Буфера мінус що він займає бато місця. Зате переваг - з буферам одна загрузка при правильному підборі котла і буфера. Котел буде працювати як завгодно, може й згоріти паливо за 2-3 години - зате буфервидає набуту потужність через насос цілі сутки. І саме головне це безпека, з буфером котел просто не може розірватися.

От Ви й думайте що Вам саме потрібно. Я дивлюсь на ці самокльопи в попередні пости - і дивуюсь, робити за ваші гроші бомбу в будинок, запамятайте твердопаливний котел це ще небезпечніше ніж газовий котел, тим більше піролізник.

Короче буде Вас ще щось цікавити 0952875410 Дмитро. Набирайте - підкажу і аргоментую свої слова.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, dimon18 сказано:

Короче буде Вас ще щось цікавити 0952875410 Дмитро. Набирайте - підкажу і аргоментую свої слова.


 

Сам займаєшся монтажем чи продажем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, dimon18 сказано:

Займаюсь продажем, їзджу на монтажі!

Є що показати,щоб можна було вживу побачити декілька моделів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Kiolan сказано:

Мінус в незручній загрузці і в неможливості підкинути дров, поки не прогорять і повністю погаснуть попередні.

Постійно так робимо, докидаємо. Піднімаємо важіль, і докидаємо. Загрузка - на рівні грудей. Знизу спокійно можна вийняти попіл, який накопичується. Цілий ніколи не загружаємо, налаштували так, щоб закидати кожного вечора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, nicolay сказано:

саме головне як часто його треба загружати , яку потужність брали і на яку квадратуру? що робити коли воно згорить а нікого немає вдома ще годин 6-8? Торфобрикети туди не можна ?Теплоакумулятор теж ставили до нього?

Брали 20, на квадратуру поки що 100 кв. першого поверху, з надією що в майбутньому витягне й другий. 4 батареї, змієвик-рушникосушка, тепла підлога кухня-ванна-коридори, квадратурою, напевно біля 40, ну і нагрів води. Коли догорить, потихеньку буде холонути, але в нас ще про запас електрокотел є, ще якість там насоси, розширювальні бачки. Торфобрикети...чоловік пробував одну зиму,  сказав більше ніколи в житті...бо ходив в котельню в противогазі. Завжди ставимо на 60 С. Є функція самооочистки, тільки тоді треба розігнати до 90. Обов'язково до нього брали УПСА, бо якщо пропаде світло, перестають працювати насоси, і котел гріє сам себе без контролю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Zalepok44 сказано:

Юра продає котли http://koteltp.com.ua/kotlu-topko.php

Мені радив топко 1-б на скільки я зрозумів, хоча модель він не вказав. За котел 9500 грн в блясі.

 

Хто що зможе сказати про такі котли. Казав шо їхня перевага шо дрова в ньому горять до 10 год, навіть напів сухі. При камері 80л.

НЕ ВІРЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.03.2016 at 14:40, Basil сказано:

НЕ ВІРЮ!

Ти в принципі не віриш, що дрова можуть 10 годин горіти?

ЧИ саме за цей котел?

 

Якщо 1-е - то погугли відео на ютубі на прибалтійський котел  Stropuva

Якщо 2-е, то чому наші не можуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В котлі  Stropuva 20   об єм топки 350л .  Звичайно вони будуть горіти  і 10 годин і 20.   А якщо в котлі топка на 100 літрів, , то і час горіння менший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ганяючись за часом горіння, не забудьте про таку річ як ККД - котел може пропрацювати на одній загрузці як 2 години, так і всі 8. Але що ви хочете отримати від котла? Тепло в домі, чи довгий час горіння? Кожен котел працює на своїй номінальній потужності. І не менш важливо знати, що за вид палива. Від цього треба відштовхуватися.

По-друге - з конструктивних міркувань розмір топки вибирається для згорання такої кількості палива, яке давало б необхідну кількість тепла, а не для довгого горіння. Конструювання і параметри топки розписувати не буду.

 

До прикладу, автору теми необхідний котел на 12 кВт, у якості палива соснові дрова. Питома теплота згорання і густина відома. Щоб досягнути даної потужності, він спалюватиме дрова, розхід яких буде рвіним 4,2 кг\год. Але є одне але - дрова, зазвичай, різної форми. А це значить, що треба вносити так звані "коефіцієнти наповнення". Тобто, якщо реальний об"єм топки 100 л, то це значить, що дров там буде закладено по факту на 60л. Проводячи нескладні розрахунки взнаємо, що об"єм завантаження на 1 годину (при вищевказаних параметрах) для користувача Zalepok44 буде - 0,027 м3. А от від цих цифр вже можна відштовхуватися і планувати час дозагрузки, та уникнути таких питань як "що робити коли воно згорить, а нікого немає вдома ще годин 6-8? ".

 

Надіюся, що пост стане у нагоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, parubok сказано:

Ганяючись за часом горіння, не забудьте про таку річ як ККД - котел може пропрацювати на одній загрузці як 2 години, так і всі 8. Але що ви хочете отримати від котла? Тепло в домі, чи довгий час горіння? Кожен котел працює на своїй номінальній потужності. І не менш важливо знати, що за вид палива. Від цього треба відштовхуватися.

По-друге - з конструктивних міркувань розмір топки вибирається для згорання такої кількості палива, яке давало б необхідну кількість тепла, а не для довгого горіння. Конструювання і параметри топки розписувати не буду.

 

До прикладу, автору теми необхідний котел на 12 кВт, у якості палива соснові дрова. Питома теплота згорання і густина відома. Щоб досягнути даної потужності, він спалюватиме дрова, розхід яких буде рвіним 4,2 кг\год. Але є одне але - дрова, зазвичай, різної форми. А це значить, що треба вносити так звані "коефіцієнти наповнення". Тобто, якщо реальний об"єм топки 100 л, то це значить, що дров там буде закладено по факту на 60л. Проводячи нескладні розрахунки взнаємо, що об"єм завантаження на 1 годину (при вищевказаних параметрах) для користувача Zalepok44 буде - 0,027 м3. А от від цих цифр вже можна відштовхуватися і планувати час дозагрузки, та уникнути таких питань як "що робити коли воно згорить, а нікого немає вдома ще годин 6-8? ".

 

Надіюся, що пост стане у нагоді.

 

Нарешті від когось почув професійну думку.

А ти випадково монтажем/продажем не займаєшся? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Давно займаюся твердопаливними котлами, усім рекомендую одразу прицінюватися до котлів довготривалого горіння, найбільш поширеним прикладом таких котлів є котли Стропува http://newbest.org.ua/index.php?cat=966. Чим саме такі котли вигідні? Тим що на одній закладці палива вони можуть робити 2-3 дні, що дає змогу автономної роботи котла без участі людини. Це досить суттєва перевага, тому що у класичних ТТ котлах час роботи на одній закладці становить 4-6 годин. А це робить роботу котла залежну від людини, і можу сказати по власному досвіду ви замучаєтеся кожен раз докидувати вугілля чи дрова. Так що раджу купувати ДГ котли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, sum42 сказано:

Давно займаюся твердопаливними котлами, усім рекомендую одразу прицінюватися до котлів довготривалого горіння, найбільш поширеним прикладом таких котлів є котли Стропува http://newbest.org.ua/index.php?cat=966. Чим саме такі котли вигідні? Тим що на одній закладці палива вони можуть робити 2-3 дні, що дає змогу автономної роботи котла без участі людини. Це досить суттєва перевага, тому що у класичних ТТ котлах час роботи на одній закладці становить 4-6 годин. А це робить роботу котла залежну від людини, і можу сказати по власному досвіду ви замучаєтеся кожен раз докидувати вугілля чи дрова. Так що раджу купувати ДГ котли.

Продавала, киш звідси!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...